,

Yeni Vodafone’lulara 4GB internet Paketi

Hemen şimdi Vodafone’a geçenlere 4 GB bedava internet süprizi var, sakın ola kaçırmayın fırsatı ve kampanyayı tepmeyin.

Yeni Vodafone’lulara 4GB Bedava internet Paketi

Dünya devi olan küresel şirket Vodafone yaşanılan problemlere hızlı bir şekilde çözüm üreterek, gereksiz karmaşıklıklardan arındırarak, güvenilir bir biçimde sonuç odaklı yaklaşım gözetiyor. Birçok pazarda etkili olan firma beğenilen bir şirket olmak için elinden geleni yapıyor.

Sunduğu taze fikirler ile teknolojiyi takip etmesi başarılarının basamaklarından birini oluşturmaktadır. Başarma hırsı ve azmi küresel dev GSM şirketinin önem verdiği kavramlardan bir tanesi. Yaptıkları işe değer veren firma bu tutkusunu verdiği hizmetler karşılığı abonelerinin olumlu düşüncelerinden karşılamaktadır.

Yeni Vodafone’lu 4 GB Bedava internet

Hazırladığı kampanyalarla müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık veren küresel operatör şirketi, abone olmayan mobil kullanıcılarının da dikkatlerini çekebilmek için kaçırılmayacak fırsatlara imza atıyor. Kendi bünyesine kattığı yeni müşterilerine bol bol dakika, internet, mesaj hakkı sunarak akılları çelmeye devam ediyor. Bunlardan en bilineni Vodafone konuştuğunca internet kazan diyebiliriz.

Numaranızı taşıyarak Vodafone Faturalı’ya geçerseniz size özel her yöne bol bol konuşabileceğiniz 750 dakika, çılgınlar gibi mesajlaşabileceğiniz her yöne 1000 SMS ve cepten rahat bir şekilde internet ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 4 GB internet hakkı düşünülmüş durumda. İçeriği bu kadar dolu olan pakete ayda 28 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Numaranızı faturalıya taşımak için yapmanız gereken web sitesindeki formu doldurmak veya mağazalarımıza gelerek müşteri temsilcimiz aracılığıyla geçiş yapmaktır.

Vodafone Yeni Abone İnternet Kampanyası

Taptaze Faturasız Vodafone hattı alarak da dünya operatör devinin abonesi olabilirsiniz. İlk ay tarifenizi size değer veren operatörünüz karşılar. Bu durumda size sunulan fırsatlar 57 TL’lik standart yeni başlangıç paketinin içinde 22 TL cep lira bulunmakta; 66,68 TL’lik Large yeni başlangıç paketinin içinde 32 TL cep lira yüklü bulunur.

Vodafone Kampanyaları

Aldığınız başlangıç paketine göre 32 veya 22 TL’ye kadar olan tarifelerden biri hattınıza otomatik olarak yüklenebilir. Kalan cep lira bakiyelerinizi *123#23# ifadesini tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Yeni bir hat alma düşünceniz varsa yıl sonuna kadar kaçırmadan elinizi çabuk tutun. Vodafone bedava internet yazımız da değindiğimiz konulara da bakınmanız sizin için avantajlı olacaktır.

Faaliyetleri hız, sadelik ve güven kavramlarına dayanarak üreten firma takdir edilen, beğenilen bir şirket olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Dev operatör firması müşterilerinin en iyi hizmet alması için uygulamalarını sonuç odaklı olarak yürütüyor. Siz de bu ailede kendinize değer verildiğini hissetmek ve ekonomik olarak rahat etmek istiyorsanız en yakın mağazaya giderek ailenin bir ferdi olabilirsiniz.

Nasıl Geçilir?

Numaranızı taşıyarak Vodafone faturalıya geçmek istiyor iseniz internet üzerinden başvuruda bulunarak geçiş işleminizi sağlayabilirsiniz.
Yada Vodafone cep merkezlerini ziyaret edip başvuruda bulunarak işleminizi hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir