,

Yeni Turkcell AKK’sız İnternet Paketi 2017 (Adil Kullanım Kotası yok)

Turkcell AKK’sız ve kotasız internet ile limitsiz bir keyife erişin! Sadece Turkcell müşterilerinin faydalanabileceği ve ev interneti yani sabit ofis interneti ile tanışın!

Turkcell AKK’sız Fiber İnternet Paketi

Turkcell AKK’sız paketler ile çok hızlı bir girişim yaptı diyebiliriz. Bilinen üzere 2018 yılında hayatımızdan tamamen çıkacağı söylenen adil kullanım kotası için atılan bu adım bir çok kullanıcıyı etkileyecektir. Bu illet kota Dünya’da sadece bizim ülkemizde yıllardır kullanılan bir sistem olup benzeri dahi yoktur. Avrupa’nın bir çok yerinde 150-200 MBPS gibi bizim için rüya olan hızlara ulaşan insanlar çok cüzi rakamlar ödüyorlar. Biz ise sadece 8 MBPS olan sürekli kesilen, zaman zaman kopan bu bağlantılara 3-5 katı para ödüyoruz.

Ama buna son verecek karar BTK tarafından açıklandı ve ilk uygulamayı yapan ülkemizin en çok tercih edilen operatörü olan Turkcell oldu. Bugün itibari ile yayınlanan Fiber Platin Paketler‘e buradan ulaşabilirsiniz. Bu tarifelerde ​25 Mbps Platin limitsiz paket aylık fiyat olarak 229 TL olup taahhütlü kampanyalı fiyatı ise sadece 89 TL’dir.

Turkcell Kotasız Ev İnterneti Paketleri

Yeni sistemde 1 Mayıs 2017 itibari ile gece 02:00 ile 08:00 saatleri arasında yapılan kullanımlar kotaya dahil edilmeyecek ve ücretlendirilmeyecek. Bu saatler arasında download ve upload yapmak oldukça avantajlı olacak ama çalışan bireyler için bu saatlerde uyanık olmak pek bi güç görünüyor.

Muhtemelen bilinçli bir şey gibi duran bu saat aralığına ek olarak yeni limitsiz paketlerde artan fahiş fiyatlarda donanimhaber.com’da geniş yer buldu ve yankı uyandırdı. Operatörlerin AKK’yı kaldırarak yerine sadece “kota” adını verdikleri sistemi getireceği ve aşım durumunda her 1 GB için 1 TL olarak ücretlendireceklerine dair bilgilere de yer verilmiş.

Yeni AKKsız Platin Paket

Yukarda gördüğünüz tablo AKN’siz internet fiyatları ile ilgilidir ve Turkcell operatörünün sitesinden alınmıştır. Gördüğünüz üzere fiyatlar kampanyalı haliyle epey indirimli oluyor, tarife olarak alırsanız yaklaşık 2-3 katı arasında değişiyor. Özellikle limitisiz ev interneti fiyatları biraz daha uygun olmasıyla ilgi topluyor. Henüz yalın internet için bir değer belirtilmedi ama yakında onada el atılacaktır.

Turkcell Limitsiz Ev interneti Fiyatları

Bu tabloda tamamen ev ve ofis kullanıcıları için bilgiler içermektedir. Detaylı bilgi için Turkcell.com.tr’yi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yada diğer Turkcell internet kampanyaları yazılarımıza gözatabilir ve sizin için en uygun olana karar vererek seçim yapabilirsiniz. Unutmayın bu kategoride ki yazılar mobil cihazlar içindir fakat bu okuduğunuz yazımız sabit internet içindir. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir