,

Yeni RED 20 Tarifesi

Vodafone’un yeni ve canlı paketi olan RED 20 sizler için kullanıma sunuldu. Hemen detayları öğrenmek istemez misiniz?

Yeni RED 20 Tarifesi

Ülkemizdeki GSM operatörlerinin faturalı ya da faturasız hatlara özel birçok kampanyası bulunmaktadır. Bilindiği gibi bu operatörlerden bir tanesi olan Vodafone’un faturalı hatlara özel Red tarifeleri bulunuyor. Bunlardan biri olan Red 20 tarifesinin özelliklerine gelecek olursak bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz: 20 GB internet, 2000 dakika ve 1000 SMS, ayrıca Vodafone’lular ile ve sabit hatlar ile sınırsız konuşmaya kontratlı şekilde 109 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Eğer, ben kontrat yaptırmak istemiyorum, diyorsanız 120 TL ile bu kampanyadan faydalanma imkanınız var. Bu paket ile birlikte Spotify üyeliği ve Digitürk eğlence paketine, hatta Süper Lig taraftar paketine aynı anda sahip olmak mümkün. Makalemizin ilerleyen bölümlerinde bu konuyu, yani bu kampanyanın avantajlarını ele alacağız.

Yeni Red 20 tarifesine geçmek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit. Ya Müşteri Hizmetlerini arayacaksınız ya da en yakın Vodafone cep merkezlerinden birine başvuru yapacaksınız. Bu tarifenin olumlu yönlerine gelecek olursak, başta oldukça fiyatı yüksek bir paket söz konusu gibi görünse bile diğer operatörler ile kıyasladığımızda fiyatın makul bir fiyat olduğunu görürüz.

Ayrıca Spotify Premium üyelik ve Digitürk Süper Lig taraftar servisi ve eğlence servisi üyeliği, ücret ve sınır olmadan Vodafone TV kullanımı, bedava hızlı geçiş, ücretsiz depo, back-up kişisel hizmeti, Budget’ten araba kiralama hizmetini %50 indirimle kullanma gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz.

3 ay Netflix üyeliği ve havaalanındaki louge’lardan ücretsiz faydalanma imkanı da cabası. Eğer ailenizden birisi bu paketlerden birisini kullanıyorsa ve size referans olursa ekstra %35 indirim kazanırsınız. Ya da siz eğer ailenizden birine ya da herhangi bir yakınınıza referans olursanız referans olduğunuz kişi %35 indirim kazanır.

Eğer bu tarifenin size ve bütçenize uygun gelmeyeceğini düşünüyorsanız daha alt kategoridekilere göz atabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken bir şey var: bu kampanyada bir alt kategoriye inmek mümkün değilken bir üst kategoriye çıkmak mümkün. Bu yüzden seçiminizi çok dikkatli ve bütçenizle istediğiniz kullanım hakkı miktarını göz önünde bulundurarak yapmanız büyük önem arz etmektedir.

Vodafone tarifeleri ile ilgili olan tüm paketleri görmek için ilgili kategorimize gözatabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir