,

Yeni RED 15 Vodafone Kampanyası

Vodafone, yeni bir tarife ile tekrar karşımızda. Bu kez RED kullanıcılarını sevindirecek şekilde içeriğe sahip!

Yeni RED 15 Tarifesi

Gsm operatörleri deyince akla gelen birçok karmaşık kampanya bulunmaktadır. Bu gsm operatörlerinden birisi de Vodafone’dur. Bu operatörün bilinen en yeni kampanyalarından bir tanesi de Yeni Red 15’tir. Faturalı hatların sahip olabileceği Yeni Red 15 ile dilediğiniz şekilde konuşup mesajlaşabilir, internet kullanabilirsiniz.  Her yöne 1.000 SMS, 2.000 konuşma dakikası ve 15 GB’ın olduğu bu pakete kontratlı 89 TL, kontratsız 100 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu serviste Vodafone’lularla ve sabit hatlarla konuşmaya herhangi bir sınırlama getirilmiyor. Bu kampanyanın fiyatı kendisine sunulan kişilere biraz yüksek gözükebilir. Ancak diğer GSM şirketlerinin kampanyalarına bakıldığında oldukça hesaplı olduğu görülmektedir.

Nasıl Geçiş Yaparım?

Özellikle internet kota miktarının bu kadar yüksek olmasının oldukça fazla avantajı vardır. Dilerseniz taahhüt yaptırmadan yani kontrat imzalamadan 100 TL karşılığında bundan faydalanabilirsiniz. Yeni Red 15’e geçiş için yakınınızda bulunan cep merkezine başvurarak ya da Müşteri Hizmetleri numarası olan 7000’i ücretsiz arayarak mümkün olmaktadır. Eğer yakınlarınızdan bu tarifeyi kullanan biri var ise ve hattınızı yeni aldıysanız ekstra %35 indirimden faydalanabilirsiniz.

Avantajlar

Bu paketin avantajlarına gelecek olursak ev ya da iş telefonlarıyla sınırsız konuşabilirsiniz. Ayrıca aynı operatörden olan kişilerle de sınırsız konuşabilirsiniz. Spotify’a Premium şekilde 2 yıl (12+12 ay) boyunca ücretsiz üyelik kazanırsınız. Vodafone TV hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Digitürk’ten ise eğlence ya da taraftar paketlerinden birini seçerek yararlanabilirsiniz. Havaalanlarındaki lounge’lardan ücretsiz bir şekilde faydalanabilir ve 6 ay boyunca kişisel back-up servisinden bedava yararlanabilirsiniz.

Ancak bilmenizde fayda var: bu tarifelerde bir üst kademeye geçebilirsiniz. Ancak bir alt kademeye geçemezsiniz. Bu yüzden seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlar seçeceğiniz kategorinin bütçenize uygunluğu ve sizin ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek kullanım haklarıdır.

Kalan kullanım haklarımı nasıl öğrenirim?

Şeklinde bir soru sorulacak olursa bu soruya şu şekilde cevap verebiliriz: ilk seçenek olarak bu operatörden olan diğer herkesin de yaptığı gibi “OZET” yazıp 7000’e yollamak yeterlidir. Diğer bir seçenek ise eğer halihazırda internete bağlanabiliyorsanız “YANIMDA” uygulamasını indirip buradan kalan kullanım haklarınızı öğrenmektir.

Diğer RED paketlerimiz;

Yeni RED 5 Tarifesi

Yeni RED 7 Tarifesi

Yeni RED 10 Tarifesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir