,

Yeni RED 10 Tarifesi

Bu yazımız da Vodafone kullanıcılarının tercih ettiği popüler paketlerden birisine değindik.

Yeni RED 10 Tarifesi

Günümüzde birçok GSM şirketi (operatörü) müşterilerini memnun ederken aynı zamanda kâr etmek amacıyla uygun fiyatlı çeşitli kampanyalar tasarlamış ve piyasaya sürmüştür. Bu çeşitli kampanyalar arasından kendinize en uygun olanını seçmek için dikkat etmeniz gereken hususlar bütçeniz ve ihtiyacınız olan kampanyayı bilmektir.

İçerik ve Detaylar

Yeni Red 10 paketi ile rahat rahat internete bağlanabilir, konuşabilir, mesajlaşabilirsiniz. Bu tarifeler yalnızca faturalı hat sahipleri için geçerlidir. 10 GB internet, 2.000 dakika ve 1.000 her yöne SMS kullanım haklarından oluşmaktadır. Ayrıca Vodafone’lularla ve sabit telefonlarla sınırsız konuşma seçeneği de müşterilere sunmaktadır. Peki bütün bu avantajlar karşısında ödemeniz gereken tutar nedir? Bu sorunun 2 cevabı vardır. Eğer kontrat yaptıracaksanız 69 TL, kontrat yaptırmayacaksanız 80 TL ödersiniz. Bu tarifenin müşterilerine sunduğu olumlu yönlerden bir tanesi de kişisel asistan uygulamasıdır. 24 ay taahhüt vermeniz durumunda normalde 80 TL olan bu pakete 69 TL gibi bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Abone olmanız halinde tam 3 aylık Netflix hediyesi de sizin olacaktır!

Nasıl Red’li Olurum?

Red paketlerinin olumlu yönlerinden bir tanesi de her zaman bir üstteki pakete geçme imkanınızın olmasıdır. Ancak öncekine geçme imkanınız veya daha uygun fiyatlılara geçme imkanınız yoktur.

Red 10’a geçmek isterseniz 7000’i yani müşteri hizmetleri numarasını arayıp ya da bir bayiye başvurup bu tarifeye geçmek istediğinizi beyan edebilirsiniz.

Söz konusu olan tekliflerin olumlu ve olumsuz yönlerini tartışacak olursak şunları söyleyebiliriz: Öncelikle mobil olarak kota yemeden ücretsiz TV izleme imkanına sahipsiniz. Dijitürk’ün eğlence bölümünden bedava yararlanabilirsiniz. Bu teklifleri kabul edecek diğer aile üyeleriniz olursa bu aile üyeleri ekstra %35 indirim kazanır. Yalnızca yurt içinde değil, yurt dışında da özgü bir şekilde Vodafone’un web hizmetini kullanabilirsiniz. Sinemalarda 1 bilet alırsanız 1 bilet daha alabileceğinizi de unutmamak gerekir.

Bunlarda faydalanabileceğiniz hediye servislerdir;

Bu teklifler sizin için fazla ise bir alt kategoriyi seçmeniz de mümkündür. Bir alt kategorideki teklifler ise şunlardır: 7 GB, 1000 sms ve 2000 dakikaya yalnızca 59 Türk Lirası ödeyerek sahip olabilirsiniz ya da 4 GB, 1000 sms ve 2000 dakikayı 49 Türk Lirası vererek elde edebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer Red paketleri şunlar;

Yeni Red 5 Tarifesi – 5GB internet içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir