,

Vodafone’dan Ücretsiz Bedava internet Nasıl Kazanılır?

Vodafone bedava internet paketi nasıl kazanılır, kimler faydalanır, konuşup haftasonu internet kazanmak mümkün mü?

GSM alanındaki devrim niteliğindeki kampanyaları ve atılımları ile Türkiye’nin en saygın GSM firmalarından biri olmayı başaran Vodafone attığı her adım ile birçok kişinin ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor.  Her yönden müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik fırsatlar hazırlayan dev GSM firması benimsediği bu tutum sayesinde kendine birçok yeni abone kazandırmaya ve mevcut abonelerinde yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Aynı zamanda sunduğu kapsama alanı kalitesi ile de birçok kişinin takdirini kazanan operatör firması sunduğu bu kaliteli hizmet ile birçok kişiyi mutlu etmeyi başarıyor.  Bunun yanın sıra hazırladığı devrim niteliğindeki kampanyaları ile de birçok kişinin yüzünü güldürmeyi sağlayan dev operatör firması Konuştuğunca İnternet kampanyası ile birçok kişinin mobilden internet ihtiyacını karşılıyor.

Bu kampanya ile beraber hafta içi konuştuğunuz dakika kadar hafta sonu internet kazanabilirsiniz ve tarifenizden eksilmeden bedava internetin keyfini sürebilirsiniz. Mesela hafta içi 100 dakikalık bir görüşme yaptınız, hafta sonu bu 100 dakikayı video izleyerek, oyun oynayarak ya da müzik dinleyerek harcayabilirsiniz. Sizde bu cazip tekliften hemen faydalanmaya başlayarak hediye internetin keyfini sürebilirsiniz.

İnternet Kazanma Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vodafone Cep merkezlerine gidip başvuruda bulunarak hemen katılım sağlamanız mümkündür. Online kanallar yolu ile zahmetsiz bir şekilde başvurarak hemen katılmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri ile de iletişime geçerek katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bedava internet için detayları sitemizin diğer yazılarından edinebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanabilmek için son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat aktivasyonu yolu ile Vodafone faturasıza geçmiş olmanız şartı aranmaktadır. Gerekli şartları sağlayan tüm hazır kartlılar faydalanabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal etmeniz mümkündür. Online kanallara kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptığınız takdirde kısa bir süre paket değişikliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

S

19 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB’ye sahip olabilirsiniz.

L

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 3 GB’yi aylık 25 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

XL

28 TL ödeyerek 4 GB internete, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS’e sahip olmanız mümkündür.

Esaslar

Kazandığınız hediyeleri öğrenmek için “NE KAZANDIM” yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.
Paketinizdeki kullanım bilgileriniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Hediyelerinizi sadece hafta sonu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir