,

Vodafone Yurtdışı İnternet Paketleri

Vodafone ile yurtdışında da bedava internet keyfinden geri kalmayacaksınız. Avrupa, Asya veya Amerika hiç farketmez. GB’lar heryerde sizinle.

Vodafone Yurt Dışı İnternet Paketleri

Dünya genelinde birçok mobil kullanıcıya sahip olan dev GSM firması Vodafone kullanıcılarına gösterdiği birçok kolaylık ile onların yüzlerini güldürüyor. Hem iletişim alanındaki yatırımları ve başarıları ile hemde abonelerinin hayatını kolaylaştırmaya yönelik olarak gösterdiği hamleleri ile birçok kişinin saygısını kazanıyor.

Kendini daima yeniliklere açık tutan ve bu durumu kullanıcılarına en iyi şekilde yansıtmaya çalışan Vodafone bu sektörde en fazla olumlu tepki alan GSM firmalarından biri. Daha uzun yıllar bu başarısını koruyup ve arttıracakmış gibi duran GSM operatörü bu alandaki yetkinliği ile daha birçok kullanıcıya hitap edecekmiş gibi gözüküyor.

Bu sıralar yurt dışında kullanıma uygun internet paketleri ile gündem de olan GSM operatörü, bu hamlesi ile birçok mobil kullanıcıyı büyük bir dertten kurtarmış gibi gözüküyor.
Birçok mobil kullanıcının yurt dışına çıkınca yaşadığı internet problemi Vodafone’nun bu yeni hamlesi ile tarihe karışıyor.

Vodafone yurtdışı bedava internet paketi

Sizde artık dünyanın neresine gidersiniz gidin, istediğiniz gibi internete bağlanabilir, sosyal ağlarda istediğiniz gibi takılabilir, e-postalarınızı rahat rahat kontrol edebilir ve internet üzerinden yakınlarınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizde Vodafone’nun bu ayrıcalıklarla dolu dünyasına bir an önce katılın. Anlaşmalı ülkelerin listesini ise buradan öğrenebilirsiniz.

Günlük 25 MB İnternet

1 gün boyunca 25 MB internet kullanım hakkına sadece 25 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Yurt içinde 7048’e “NET25” yazıp yollayarak, yurt dışında ise anahtar kodu yazıp 0090542704800’e yollayarak katılabilirsiniz.

Vodafone Yurtdışı İnternet

Aylık 25 MB

1 ay boyunca 25 MB internet kullanım hakkına 75 TL ödeyerek sahip olabilir ve yurt dışında da internet kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

“DD25” yazıp 7048’e yollayarak, yurt dışında ise “DD25” yazıp 0090542704800’e yollayarak katılabilirsiniz.

Aylık 50 MB

Yurt dışında 50 MB internet kullanım hakkına 125 TL ödeyerek sahip olabilir ve internette vakit geçirmenin tadını çıkartabilirsiniz.

“DD50” yazıp 7048’e yollayarak katılabilirsiniz. Yurt dışında iseniz “DD50” yazıp 0090542704800’e mesaj atarak bu paketi satın alabilirsiniz.

Aylık 75 MB

75 MB bedava internet kullanım hakkına sahip olabilmek için 225 TL ödemeniz yeterlidir ve ondan sonra yurt dışında da sosyal ağlarda takılmanın tadını çıkartabilirsiniz. “DD70” yazıp 7048’e yolladığınız takdirde katılım sağlayabilirsiniz. Yurt dışında bu fırsatı satın almak için ise aynı kodu yazıp 0090542704800’e göndermeniz yeterlidir.

Bazı Detaylar

Bu tekliften tüm faturasız bireysel aboneler faydalanabilir.
Kullanım haklarınızı anahtar kodu yazıp 7048’e göndererek ya da “Yanımda” uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir