,

Vodafone Yeni Hatlarda İlk Ay Tarifeniz Bedava

Vodafone çıldırmış olmalı. Yeni hat alan aboneler ilk ay ücret ödemiyor, bedava bir şekilde pakete sahip oluyor.

Yeni Hatlarda İlk Aya Tarife Hediye

Şimdi Vodafone’da faturasız yeni hat almanın tam vakti. Çünkü faturasız yeni hatlara ilk ay tarife hediye ediliyor.

Bedava Standart Yeni Başlangıç Paketi

Standart yeni başlangıç paketinin tavsiye edilen satış fiyatı 57 TL’dir. Ancak siz de Vodafone faturasız yeni hat alarak Vodafone’lu olduysanız, standart yeni başlangıç paketinizin içerisinde 22 TL cep lira yüklü olarak alabilirsiniz.

Standart yeni başlangıç paketine yeni hat alarak geçtiyseniz 22 TL’ye kadar Faturasız Tarife seçeneklerinden dilediğiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Large Yeni Başlangıç Paketi

Large yeni başlangıç paketinin tavsiye edilen satış fiyatı 66,68 TL’dir. Ancak siz de faturasız yeni hat alarak Vodafone’lu olduysanız, large yeni başlangıç paketinizin içerisinde 32 TL cep lira yüklü olarak alabilirsiniz.

Large yeni başlangıç paketine yeni hat alarak geçtiyseniz 32 TL’ye kadar Faturasız Tarife seçeneklerinden dilediğiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

İlk Ay bedava

Yeni hattınızı aldığınız sırada satış danışmanı arkadaşlarımızdan hattınıza uygun olan ilk tarife hakkında bilgi edinebilirsiniz. Mesela faturasız yeni hattınızı aldığınızda içerisine yüklenen 32 TL’ye uygun tarife olarak Bittikçe Dolan Large paketi tercih edebilirsiniz. Ayrıca Vodafone Ramazan paketleri ile de tanışmadıysanız elinizi çabuk tutun.

Bittikçe Dolan Large Paketi

30 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3 GB internet içeren bittikçe dolan large paketini 32 TL’ye yapabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Bu tarifeden yararlanma için BDLARGE yazarak 7000’e ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli. Vodafone hatlarınızdan 542’yi arayarak da bilgi edinebilirsiniz.

Tarifenizde biten dakikalarınızı doldurmak için, DOLDUR 750K yazarak 7000’e SMS gönderebilirsiniz.

Tarifenizde biten SMS’lerinizi doldurmak için, DOLDUR 1000SMS yazarak 7000’e SMS gönderebilirsiniz.

Tarifenizde biten internetinizi doldurmak için, “DOLDUR 3GB” yazarak 7000’e SMS gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir