,

Vodafone Yeni Akıl Küpü Tarifeleri 2017

Vodafone yeni akıl küpü tarifeleri 2’ye ayırıyoruz. Duran ve devreden paketler olarak kategorize edilen bu kampanyada fiyatlar ve içerikten bahsettik.

Vodafone Yeni Akıl Küpü Tarifeler

Vodafone Yeni Akıl Küpü tarifeleri ile birçok abonesini rahatlatmışa benziyor. Türkiye’ de ki birçok mobil kullanıcının ortak derdi olan paket aşım bedelleri, yetmeyen kullanım içerikleri problemi herkesi derin derin düşündürüyordu. Vodafone’nun bu yeni hamlesi ile birçok abone bu dertten kurtulacakmış gibi gözüküyor.

Akıllı duran tarifeler ile size aylık tanımlanan dakika, SMS ve internet kullanım haklarını harcadığınız takdirde paketini durur ve asla aşım yapmaz. Sizde faturanıza ek olarak aşım bedeli ödemek zorunda kalmazsınız. Bu sayede rahat bir şekilde kullanım haklarını harcayabilirsiniz.

Akıllı Devretme özelliği olan paketler de ise bir ay boyunca kullanmadığınız dakika, SMS ve internet kullanım hakları silinmez ve gelecek aylara devrolur. Bu sayede paket içeriğiniz ziyan olmamış olur. Kullanmadığınız içeriği bir sonraki ay istediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Türkiye’de ki birçok abonenin rahat bir şekilde faturalı hat kullanabilmelerine olanak sağlayacak olan bu tarifelerden size uygun olanı sizin ve sizde rahat bir şekilde yakınlarınızla konuşmanın, mesajlaşmanın ve internete bağlanmanın keyfini çıkartın.

Akıl Küpü Tarife Kullanım İçeriği Nedir?

Akıl Küpü Tarifeler

(Yukarıda ki tablo Vodafone‘a yeni geçiş yapanlar için geçerlidir.)

Akıl Küpü S‘i seçtiğiniz takdirde her yöne 200 dakika, şebeke içi 2000 dakika ve 1 GB internete devreden özellikli istediğiniz takdirde 19 TL, Duran özellikli istediğiniz takdirde 22 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. M‘nin bir alt paketidir.

Akıl Küpü L tarifesi içeriğinde ise seçtiğiniz takdirde her yöne 750 dakika,  her yöne 1000 SMS ve 2 GB internete devreden özellikli istediğiniz takdirde 23 TL, Duran özellikli istediğiniz kullanmak istediğinizde ise 26 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Akıl Küpü Large’ı seçtiğiniz takdirde her yöne 750 dakika, 4 GB internet ve her yöne 1000 SMS içeriği sunulan bu pakete sahip olursanız ödemeniz gereken tutar devreden özellikli istediğiniz takdirde 28 TL’dir.

Akıl Küpü Turuncu’yu seçtiğiniz zaman her yöne 1500 dakika ve 500 MB internet kullanım hakkına sahip olursunuz. Bu içeriğin ücreti ise devreden özellikli seçtiğiniz takdirde 25 TL, Duran özellikli seçtiğini zaman ise 28 TL’dir.

Vodafone Kullanıcıları için Akıl Küpü Tarifeleri

(Eğer aktif bir Vodafone kullanıcıysanız fiyatlandırmanız ve içeriğiniz yukarıda ki gibi olacaktır.)

Sizde size olan uygun tarifeyi seçip hemen kullanmaya başlayın.

Nasıl Katılabilirim? Şartlar Nedir?

Vodafone cep merkezlerinde veya müşteri hizmetleri aracılığı ile katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları

(Bu şartlar bazılarıdır, tamamı için lütfen buraya tıklayın.)

Detaylar

Kullanım içeriğiniz bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Hazır karttan faturalıya geçen müşterileri özel bir fırsattır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir