,

Vodafone Yeni Abonelere Özel İnternet Paketleri

Vodafone’a geçiş yapan yeni aboneler birbirinden tatmin edici internet paketlerine bedava sahip oluyor.

Vodafone Yeni Abone Bedava internet

Vodafone arasına yeni katılan abonelerine özel olarak hazırladığı fırsatları ile, Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının aklını çeliyor. Sunduğu cazip teklifler ile mobil kullanıcılarının operatör değişikliği yapıp Vodafone ailesine katılmasını sağlıyor. Birçok abone ise bu yeni gelenlere özel olan kampanyalardan oldukça memnun ve yüzleri gülüyor.

Vodafone 1 GB

Vodafone müşterilerinin memnun etmek için sadece onların ihtiyaçların ve isteklerini karşılamaya yönelik kampanyalar düzenlemekle kalmayıp, onların daha iyi ve hızlı bir hizmet alabilmelerini sağlamak için de uğraşıyor. Kullanıcılarına gösterdiği bu muntazam ilgili ile de Türkiye genelinde birçok kişinin takdirinin kazanan firma, gün geçtikçe marka değerini daha da arttırıyor.

Sizde bu fırsatlar ile dolu dünyaya katılıp, ayrıcalıklı ve farklı bir hizmete sahip olabilirsiniz.

Bedava internete Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsat sadece yeni aboneler ya da numara taşıma yolu ile gelenler katılım sağlayabilir.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Vodafone bedava internet cep merkezini ziyaret edip başvuruda bulunarak kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon ederek onlar aracılığı ile veya internet üzerinden katılabilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Esnek 19 TL

Her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 3 GB internete aylık sadece 19 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. 3 GB internetin 1 GB’si akşam 9 sabah 9 saatleri arasında kullanıma uygundur.

Esnek Small

2 GB internete, her yöne 500 dakika ve 5000 SMS 19 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 2 GB internetin 1 GB’sini yalnızca akşamdan sabaha kullanabilirsiniz.

Esnek Medium

22 TL’ye her yöne 500 dakika ve 5000 SMS’e, 4 GB internete sahip olabilirsiniz.4 GB internetin2 GB’si akşamdan sabaha kullanım için hattınıza tanımlanır.

Esnek Large

Her yöne 750 dakika,5000 SMS ve 3+3 GB(akşamdan sabaha) internete sadece 27 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Yanımda uygulamasına giriş yaparak çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

Paket içeriğiniz bittiği takdirde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz 7000’e “OZET” yazıp yollamanız ya da Yanımda uygulamasını ziyaret etmeniz gereklidir.
Hattınıza akşam 9 ile sabah 9 arasında kullanabileceğiniz 2 katı hediye internet de tanımlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir