,

Vodafone Yaz İnterneti Fırsatları Red Tarifeleri

Vodafone internet paketleri bu yaza oldukça sıcak bir giriş yapacak gibi görünüyor. Bedava internet asla bitmez, sizde bu fırsatı kullanın.

Vodafone Yaz İnterneti Fırsatları Red Tarifeleri

İletişim ve teknoloji alanındaki yatırımları ile herkesin dikkatini çeken Türkiye’nin dev GSM firmalarından Vodafone mobil hat kullanıcılarının ihtiyaçlarını  tamamen karşılamak üzere hazırladığı tarifeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Tarife oluştururken müşterilerinin yaş grubu, meslek grubu ve ihtiyaçlarını baz alarak onlara dikkat ederek hazırlıyor. Bu sayede hazırladığı kampanyalar ile hem kullanıcılarını sevindiren ve başarısını da katlayarak arttırmaya devam eden GSM firması kullanıcı odaklı yaklaşımı ile onlara ne kadar önem verdiğini gözler önüne seriyor.

Red tarifeleri ile mobil hat kullanıcılarını daha farklı ve üst düzey bir deneyim yaşatmaya amaç edinen operatör firması, bu kampanyaları ile kullanıcılarına daha cazip fırsatlar ile dolu olan Vodafone bedava internet dünyasının kapılarını aralıyor.

Yakınlarınız ile konuşurken ve mesajlaşırken kendinizi kısıtlamak zorunda kalmadan ay sonuna kadar rahat bir şekilde konuşmanıza ve mesajlaşmanıza olanak sağlıyor. Üstelik cepten internetiniz ile de limitsize yakın bir 4.5G deneyimi yaşabilirsiniz. Gelip bu zengin içerikli ve cazip fırsatlı kampanyadan faydalanmaya başlayın.

Vodafone yaz bedava internet

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Vodafone Cep Merkezine gidip başvuruda bulunarak, müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da web kanalı yolu ile katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilir. Bedava internet paketi ile daha fazlasına sahip olabilirsiniz, unutmayın detaylar yazımızda yazıyor.

Nasıl İptal Edebilirim

542’yi telefon edip müşteri hizmetlerine iptal talebinde bulunarak ya da web kanalı yolu iptal edebilirsiniz. Yanımda uygulaması üzerinden de paket değişikliği yapabilirsiniz.

Vodafone yaz bedava internet kampanyası

İçeriği Nedir?

Red 5

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, Vodafone’lular ile sınırsız konuşma ve 5 GB’ye kontrat yaparak 49 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Red 7

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, şebeke içi sınırsız konuşma, 7+3 GB’ye 12 aylık sözünüze 59 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Red 15

10+3 GB’ye, şebeke için sınırsız konuşmaya, her yöne 2000 dakika ve 1000 SMS’e taahhütname yaparak aylık sadece 69 TL ödeyerek satın alabilir ve tarife içeriğinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Red 20

Her yöne 2000 dakika, her yöne 1000 SMS, şebeke içi limitsiz konuşmaya ve 15+3 GB cepten internete 12 aylık taahhütname yaparak 79 TL olan kampanyalı fiyatı üzerinden faydalanabilirsiniz.

Esaslar

30 gün süresince kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Paket içeriğinizdeki kalan kullanım haklarınızı detaylı bir şekilde Yanımda uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir