,

Vodafone TV Paketleri

Vodafone TV Paketleri her kesimden kullanıcıyı ilgilendiriyor.

Vodafone Türkiye’nin en büyük GSM firmalarından biri olarak her gün mobil kullanıcılarının günlük ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmak için yaptığı fırsatlar ve kampanyalar ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Şirketinin önceliği haline getirdiği müşteri odaklı yaklaşımı ile hem oldukça fazla olumlu tepki toplayıp hem de mobil kullanıcı sayısında gözle görülür bir artışa sahip oluyor.

Büyüme hızı ile rakiplerini kıskandıran operatör devi bu atılımlarını devam ettirdiği sürece liderliğe olan mesafesini daha da kısaltmaya devam edecekmiş gibi gözüküyor. Sektördeki kalıcılığını ve başarısını herkese gösteren dev firma daha uzun yıllar bu alanda faaliyet göstereceğini de herkese gösterdi.

Vodafone TV

Vodafone TV uygulaması ile tüm mobil kullanıcıları istedikleri an istedikleri yerden TV izleme imkanı sunan firma, kullanıcılarının TV keyfine her yerden oldukça ekonomik fiyatlara sahip olabilmelerine imkan sağlıyor. Bu hamlesi ile birçok müşterisini mutlu eden firma mobil TV servisi ile abonelerine en popüler TV kanallarını, programları ve dizilere ister cepten isterlerse de tabletten kolaylık ile izleme imkânı sunuyor. Sizde gelip size özel bu fırsattan faydalanmaya başlayarak, takip ettiğiniz dizileri ve programları her an izleme imkânına sahip olun.

Vodafone TV’ye Nasıl Katılabilirim?

Mobil uygulamayı telefonunuza indirip giriş yapıp ve paket seçimlerinin yapıldığı sayfadan standart paketi seçerek katılım sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone TV Nasıl İptal Edilir?

Vodafone cep mağazalarını ziyaret ederek, 542 müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Self Servis üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz teklifin adını yazıp “IPTAL PAKET ADI” yazıp 8800’a kısa mesaj atarak da iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartlar Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen herkes bu mobil uygulamayı kullanabilir.

İçeriği Nedir?

Sevdiğiniz takip ettiğiniz programları ve dizileri aylık 5 TL karşılığında takip edebilir ve ister cepten isterseniz de tabletten izleyebilirsiniz. Üstelik ilk defa kullananlara özel ilk ay ücretsiz bir şekilde bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Detaylar

Bu fırsattan faydalanmak için taahhüt yapmanıza gerek yoktur.
Aynı anda en fazla 3 farklı cihaz üzerinden oturum açabilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketi ve daha fazlası için sitemizi takibi sürdürünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir