,

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom Bedava SMS Kampanyası 2018

Bedava SMS 2018 nasıl yapılır diye yakınıyorsanız bu yazımız sizin için. Turkcell, Vodafone ve Avea yani yeni adıyla Türk Telekom kampanyalarını paylaşıyoruz. Ücretsiz mesajlaşmak hiç bu kadar kolay olmadı.

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom Bedava SMS Kampanyası 2018

Her ne kadar eskisi gibi mesajlaşma yöntemi pek tercih edilmese de operatörler bu kampanyalara devam ediyor, kullanıcılarda alışkanlıklarından vazgeçemiyor. Durum böyle olunca bizde bu tarife ve hediyeleri sizler için takip edip en güncel olanları paylaşmaya çalışıyoruz. 3 büyük operatörün 2017 yılı içerisinde aktif olacak olan SMS paketlerini araştırdık ve derledik. Bu araştırmayı yaparken şunlar ilgimizi çekti, operatör kullanıcıları en çok “her yöne” etiketi taşıyan paketlere ilgi duyuyor. Hatta özellikle her yerde defalarca bunu sorguluyor.

2018 bedava sms konumuzda değineceğimiz kampanyalara hızlıca bakalım isterseniz, ne dersiniz? Öncelikle Turkcell ile başlayalım derim. Bedava SMS nasıl yapılır diyecek olursanız konumuzda hepsine yer verdik. Dikkatle okuyoruz 🙂

Turkcell Bedava SMS

Turkcell Bedava SMS 2018

Ülkemizde altyapı olarak en kaliteli hizmeti verdiği belirtilen, internet hızı konusunda da hem yurtiçi hem yurtdışında bir çok başarıyı yakaladığı, ödüller kazandığını bildiğimiz Turkcell abone sayısı olarak yine Türkiye’nin en çok tercih edileni olarak zirvede ki yerini koruyor. Vakti zamanında 10.000 SMS paketi vardı, bilenler şimdi sırıtmaya başladı 🙂 Az mı ekmeğini yemiştik, adeta zamanın en popüler paketiydi. Sırf bu tarife için operatör değiştirenler dahi vardı. Efsane tarife halen satışta, üstelik 10 TL’lik fiyatını da koruyor. Buraya tıklayarak detayları öğrenebilirsiniz, biz burada bedava mesajlaşma kampanyalarından bahsederken kim ihtiyaç duyar orası meçhul….

Turkcell SURPRIZ Kampanyası: Tamamen sürpriz yaşayabilirsiniz. Son zamanların popüler kampanyalarından bir tanesi. Katılım için tek şart daha önce hiç katılmamış olmanız. Nasıl yapılır derseniz “SURPRİZ” yazıp 2222’ye kısa mesaj yollayarak ücretsiz bir şekilde SMS paketi kazanabilirsiniz.

Evet SMS Kampanyası: Mesajlaşma paketiniz mi bitti? Acil olarak ihtiyaç mı duyuyorsunuz. O zaman bu tarife imdadınıza yetişiyor. Sadece bir kere faydalanabildiğiniz bu tarife size 200 SMS hakkı sunuyor, ücretsiz tamamen ücretsiz. Yapmanız gereken “EVET SMS” yazıp 2222’ye mesaj atmak ve aktivasyon mesajının ardından kullanıma başlamak.

Turkcell Bedava SMS 2018 Selam Kampanyası: Operatöründen sıkılıp Turkcell’e geçiş yapan kullanıcılar için hazırlanmış bir hoşgeldin hediyesidir. Yeni Turkcell’li olan üyeler 2222’ye “Selam” yazıp mesaj gönderdikleri takdirde sürpriz bir bedava sms hediyesi ile karşılaşacaklar. Paketiniz aktif olur olmaz bilgilendirme mesajı alırsınız.

Vodafone Bedava SMS 2018

Vodafone Hediye SMS 2018

Ülkemizde 2005 yılında hizmet vermeye başlayan İngiliz menşeili diğer bir marka operatör olan Vodafone, yeni yılda da kullanıcılarına Vodafone bedava SMS 2018 hediyelerini sunuyor. Bunun bir parçası olmak için tek yapmanız gereken bu operatörü kullanıyor olmanız. Ülkemizin en çok tercih edilen 2. operatörü olan şirket, Dünya çapında 65 ülkeye hizmet veriyor. Toplam varlıklarının ise $180.000.000 civarında olduğu biliniyor, müthiş bir rakam. Zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde kampanya ve hediyeleri anlatmaya başlayalım.

Vodafone Günlük 10 SMS Hediyesi: Vodafone.com.tr sitesine giriş yapmanızı gerektiren bir kampanyadır. Bunun için Self şifresi almanız gerekiyor. Nasıl şifre alırım derseniz tek yapmanız gereken “S” yazıp 7000’e göndermeniz ve gelen şifre ile giriş yapmanız. (kampanyanın süresi sona ermiştir.)

Şu an güncel başka kampanya bulunmamaktadır, çıkması halinde sizlerle hızlı paylaşacağız.

Türk Telekom Bedava SMS 2018 Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava SMS

Sırada ki operatörümüz eski adıyla AVEA olan Türk Telekom olacak. Ülkemizin en köklü operatör firması olmasıyla biliyoruz. Başlarda sadece sabit telefon hizmeti sunan dev şirket gelişen teknoloji ve zaman kavramında çağa ayak uydurarak yeterli altyapıyı oluşturmuştur. Ayrıca ADSL kategorisinde de tüm firmalara altyapıyı sağlamaktadır. Türk Telekom bedava SMS 2018 konusuna gelecek olursak bulabildiğimiz kampanyaları şu şekilde sıralayabiliriz.

Deneme Hediye SMS Kampanyası: Bu hediyeden sadece başka bir operatörden geçiş yapmanız halinde yararlanabilirsiniz. “DENEME” yazdıktan sonra 5555’e mesajı gönderdiğiniz gibi 500 SMS kazanma şansı ayağınıza kadar gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir