,

Vodafone Tüm Dünya ile Yurtdışında da İnternet Kullan

Vodafone Tüm Dünya paketleri ile ister yurtiçi ister yurtdışında internet paketsiz kalmayın, hayattan kopmayın.

Vodafone Tüm Dünya Yurtdışında İnternet

Telekomünikasyon alanında global bir şirket olan Vodafone, dünya genelinde birçok mobil kullanıcı sayısına sahip ve gün geçtikçe bu sayıyı daha da arttırmaya devam ediyor. Büyük bir şirket olmasına rağmen abonelerinin ihtiyaç ve isteklerini her zaman önem veriyor ve onları öncelikli tutuyor. Benimsediği bu yaklaşımı adeta kendine misyon edinen GSM şirketi müşterilerini bu denli önemsemesi sebebi ile birçok olumlu tepki alıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özen ile hazırladığı paketleri ile birçok kişinin takdirini kazanan firma, bu hamleleri ile hem başarısını hem de abone sayısını gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor.

Vodafone Tüm Dünya İnternet Paketi

Tüm Dünya paketleri fırsatı ile mobil hat kullanıcılarının ekonomik fiyatlar ile yurt dışı aramaları yapabilmelerine olanak sağlayan telekomünikasyon şirketi, kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Bu kampanya ile faturalı veya faturasız mobil kullanıcılar 1 saat veya 2 saat seçeneklerinden birini seçip paketi satın alarak yurt dışındaki yakınları ile rahat rahat konuşup özlem giderebilecek. Sizde Vodafone’nun bu cazip teklifler ile dolu dünyasına katılarak, size özel olarak hazırlanmış fırsatlardan hemen faydalanmaya başlayın.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Faturalılar İçin;

7000’e ya da +90 542 704 8000’e “TUMDUNYA1SAAT” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak katılabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak veya Vodafone mağazalarını ziyaret ederek de katılım sağlayabilirsiniz.

Hazır Kartlılar İçin;

“TUMDUNYA1” yazıp 7000’e ya da  +90 542 704 8000’e kısa mesaj atarak bu paketi satın alabilirsiniz. 542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılabilirsiniz.

Tüm Dünya 2 için ise 7000’e “TUMDUNYA2” yazıp SMS atarak, Self servis üzerinden ya da kendi hattınızdan 542’yi sabit hatlardan ise +90 0542 542 0000’ı arayıp müşteri hizmetleri aracılığı ile katılım sağlayabilirsiniz.

İçerik Nedir?

Faturalı aboneler aylık 24 TL karşılığında yurtdışındaki yakınları ile 60 dakikalık görüşmek yapma imkânına sahip olur. Faturasız aboneler ise 60 dakikalık görüşme için 24 TL, 120 dakikalık görüşme için ise 40 TL ödeyerek bu fırsattan faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edilir

Yanımda uygulaması üzerinden ya da anahtar kodları 7000’e kısa mesaj atarak iptal edebilirsiniz.

Detaylar

Kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.

Bir önce ki yazılardan sadece bir tanesi olan Vodafone Karakartal kampanyası ile güne merhaba diyebilirsiniz, çekinmeyin ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir