,

Vodafone SüperNet Kış Kampanyası

Vodafone Süpernet ile bedava internet paketi keyfini yaşayın. Evden veya telefondan mobil olacağına siz karar verin.

SüperNet Kış Kampanyası

Vodafone, Türkiye’de mobil GSM pazarına adım attığı süreçten itibaren fark yaratmaya devam ediyor. Mobil komünikasyonun global lideri olan firma dünya genelinde hatırı sayılır mobil operatör kullanıcısına sahip. Marka değerini her geçen gün arttıran firma yaptığı tarifelerle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi sürdürüyor. Bu fırsatların devamı gelmeye devam edecekmiş gibi görünüyor.

SüperNet Kış Vodafone bedava internet kampanyası ile karlı, fırtınalı, soğuk havalarda adımınızı evden dışarı atmak yerine sıcacık evinizde sıcak çikolatanızla birlikte internet keyfi yaşayabilmeniz için Vodafone SüperNet ev interneti faturası küresel lider firmadan hediye!

Mobil teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firma ürettiği tarifelerle müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermeyi kendine görev edinmiş durumda. Mobil iletişim sektöründe yaptığı çalışmalar ve toplumsal olaylardaki duyarlılığı birçok abone kullanıcısının güvenini kazanmış durumda.

SüperNet Kış Kampanyası

Vodafone Bedava internet kazanın

Süper Net Kış Kampanyası’nda kendi tarifenizi kendiniz yaratabilirsiniz. Evdeki kullanıcı sayısı, interneti hangi amaçla kullandığınız, kullananların yaş aralığı, kullanacağınız paket seçiminde hangisinin size daha uygun olduğunu belirlemek, için sorulan sorulardan.

Eko Aile, Çekirdek Aile, Genç Aile, Genç Profesyoneller, Dijital Aile size sunulan hazır paketlerden. İstiyorsanız kendi tercihlerinize uygun daha farklı tarifeler hazırlayabilirsiniz. 59,9 TL’den fiyatlarla sizi bekleyen bu fırsatı incelemeyi unutmayın.

Vodafone Supernet Bedava internet

Türkiye’nin süper markalarına girmeyi başarmış olan şirket yaptığı başarılı girişimlerle rakip mobil operatör kullanıcılarının da ilgisini çekmiş durumda. Kullanıcı odaklı yaklaşımı marka değerini oluşturan firma bu tarz hamlelere devam edecekmiş gibi gözüküyor.

Süper Net Kış fırsatının uygun ve tercih edilen özellikleri abone mobil kullanıcısının dikkatini çekmiş durumda. Ekonomik ve verimli bu efsane fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutun. Başvurmak ve bu kampanyadan daha detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret ederek formu doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir