,

Vodafone Sosyal Medya İnternet Paketleri

Vodafone Sosyal Medya İnternet Paketleri ile kendi mobil cihazınızdan ekstra birşeye ihtiyaç duymadan hızlı ve limitsiz şekilde GB paketlerini bedava alabilirsiniz.

Vodafone Sosyal Medya İnternet Paketleri

Türkiye’de ki gençlerin ilk tercihlerinden olan başarılı GSM operatörü Vodafone, düzenlediği zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı fırsatları ile birçok kişinin ilgisini çekmeye başarıyor. Genellikle hazırladığı fırsatlar ile mobil kullanıcılarının ihtiyaç ve isteklerini baz alarak oluşturan ve bu sayede hem mobil hat kullanıcılarını sevindirip hem de kendi başarısını katlayarak arttırmaya devam ediyor.

İletişim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri ile de birçok kişi sevindiren ve müşterilerinin daha üstün kaliteli bir hizmet almalarını sağlamak istediğini gözler önüne seren dev GSM firması bu başarılı atılımları sayesinde şirketinin konumunu daha da yükseğe çıkartıyor ve abone sayısını gün geçtikçe daha arttırıp, büyümeye devam ediyor.

Gün geçtikçe gelişen teknoloji ile beraber artan internet ihtiyacı birçok mobil kullanıcıyı sıkıntıya sokuyor. Bu sıkıntıyı ise halletmek için dev GSM firması müşterilerine özel Vodafone ek internet paketleri veya sosyal medya paketleri hazırlıyor ve bu fırsatlar sayesinde birçok kişi sosyal ağlarda gezinirken internet kullanım haklarından gitmemiş oluyor ve sosyal ağlarda gezinmenin keyfini rahatça çıkartabiliyorlar. Üstelik uygun fiyatı ile de mobil hat kullanıcılarının ilgisini çeken bu fırsatlar daha şimdiden oldukça fazla rağbet görmeye başladı. Sizde kullanım ihtiyaçlarınıza uygun olan faydayı seçip, satın alıp ve bir an önce kullanmaya başlayarak sosyal ağlarda gezinmeye rahat bir şekilde devam edebilirsiniz.

Katılım

Vodafone cep mağazalarından seçtiğiniz fırsatı satın alarak, Yanımda uygulaması kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak ya da seçtiğiniz kampanyaya ait anahtar kodları belirtilen numaralara yollayarak kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

İçeriği Nedir?

1 GB
Sosyal ağlarda kullanabileceğiniz 1 GB’ye aylık 6 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

2 GB

9,9 TL ödeyerek Facebook ve Twitter’da kullanabileceğiniz 2 GB’ye sahip olursunuz.

Facebook & Twitter

Facebook ve Twitter’da kullanabileceğiniz 350 MB’yi ve genel kullanım için kullanabileceğiniz 20 MB’yi 6 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Esaslar

Kullanım hakkınız bittiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
7000’e “OZET” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketi için alakalı yazımıza gözatınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir