,

Vodafone Red Yeni Aile İnternet Paketleri

Vodafone ile Ailece bedava internet paketi kullanmak ister misiniz? Bunun için öncelikle diğer yazılarımızı okumalı sonra bu makalemize gözatmalısınız.

Global bir şirket olan Vodafone dünya genelinde birçok mobil hat kullanıcısına hizmet ediyor. Sunduğu hizmet kalitesi ile de farkını herkese gösteren global GSM şirketi bu sayede abone sayısını gün geçtikçe katlayarak arttırmayı başarıyor. Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığından beri de artan bir başarı grafiği ile burada da hizmet vermeyi sürdürüyor.

Sunduğu kampanyalar ile ilgi odağı olmayı başaran operatör firması müşterilerinin ihtiyaçlarını, mesleki durumlarını ve ekonomik durumlarını baz alarak hazırladığı tarifeleri ile de birçok kişiyi mutlu etmeyi başarıyor.

Her zaman müşterilerinin ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan kendilerine en uygun tarifeyi kullanmalarını sağlamak amacı ile neredeyse her gün yeni bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkan dev operatör firması bu sıralarda Red Yeni Aile kampanyası ile birçok mobil kullanıcının olumlu tepkisini almayı başardı.

Bu fırsat ile beraber ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan yakınlarınız ile iletişime geçmenin ve sınırsıza yakın bir mobilden internet deneyimi yaşamanın keyfini çıkartabileceksiniz. Bu cazip tekliften sizde yararlanmaya başlayarak, daha farklı bir hizmet deneyimi alabilirsiniz.

Red Yeni Aile’ye Nasıl Katılabilirim?

Vodafone cep merkezlerine gidip başvuru talebiniz ileterek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 542’ye telefon edip tarife değişikliği ya da katılım talebinde de bulunmanız mümkündür. Online Self Servis’e kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak da katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Çağrı merkezine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Yanımda uygulamasına giriş yaparak da paket iptali işlemlerinizi işleme koyabilir ve kısa sürede çıkış işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İçeriği Nedir?

10 GB Bedava internet paketi

Ayda 49 TL ödeyerek sabit hatlar ile sınırsız konuşma, her yöne 2000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB’ye sahip olabilirsiniz.

15 GB Bedava internet paketi

Her yöne 2000 dakika, sabit hatlar ve şebeke içi limitsiz konuşma, 1000 SMS ve 15 GB’yi 65 TL ödeyerek sahip olmanız mümkündür.

20 GB

20 GB cepten internete, şebeke içi sınırsız konuşmaya, her yöne 2000 dakika ve 1000 SMS’i aylık 78 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Esaslar

7000’e “OZET” yazıp gönderdiğiniz takdirde kalan kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Kullanım haklarınızın %80’inini harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra en popüler yazılarımızdan birisi olan bedava internet paketi başlıklı makalemizde sizi oldukça ilgilendirebilir, bizce bir göz atın ve fırsatı kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir