,

Vodafone Red Elite İnternet Paketleri

Red Elite, Vodafone bedava internet paketi içerdiği için çok sık yenileniyor. Paketinizi şimdi fulleyin, ücretsiz hediyeye sahip olun.

GSM alanında global bir şirket olan Vodafone, dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteriyor ve bu alandaki en başarılı şirketlerden biri olmayı başarıyor. Özellikle Türkiye’de ki başarısı ile de dikkatleri üzerine çeken dev GSM firması burada gösterdiği faaliyetler ile de göz doldurmayı başarıyor.

Altyapı çalışmaları ve iletişim alanındaki yatırımları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran operatör firması, işine verdiği önemi de gözler önüne seriyor. Vodafone bedava internet için mobil kullanıcılarının en üstün hizmeti almalarını sağlamak amacı ile gece gündüz durmaksızın çalışıyor.

Red Elite kampanyaları ile mobil hat kullanıcılarına daha farklı bir dünyanın kapılarını açan dev GSM firması, bu fırsatı ile abonelerinin yakınları ile daha rahat konuşabilmelerine, mesajlaşabilmelerine ve zengin içerikli bir cepten internete sahip olmalarına olanak sağlıyor. Zengin içeriği ve ekonomik fiyatı ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine farklı bir deneyim yaşatmayı başarıyor.

Sizde bu cazip fırsatlar ile dolu dünyaya katılarak daha üstün bir hizmet alma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Red Elite Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Vodafone Cep merkezine gidip başvuruda bulunarak katılabilirsiniz. 542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile katılabilirsiniz. Kısa mesaj yolu ile katılabilirsiniz. Online Self servise kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak da zahmetsiz bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm aboneler katılım sağlayabilirsiniz.

Red Paketi Nasıl İptal Edilir

Müşteri hizmetlerine telefon edip onlar aracılığı ile iptal edebilirsiniz. Yanımda uygulamasına giriş yaparak da iptal etmeniz mümkündür. Bedava internet paketi kazanmak için onca uğraşıdan sonra web kanalı yolu ile de kısa bir süre içerisinde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Elite 8

Her yöne 6000 dakika, her yöne 6000 SMS, şebeke içi limitsiz konuşma ve 8 GB’ye 12 aylık taahhüt yaparak 115 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Elite 15

12 aylık kontrat yaparak aylık 170 TL karşılığında her yöne 10000 dakika, her yöne 10000 SMS ve 15 GB’yi satın alabilirsiniz.

Esaslar

Tarifenizdeki kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Yanımda uygulamasını ziyaret ederek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Bundan hemen önce ki yazımız olan Vodafone yaz internet kampanyaları konusuna gözatın kazançlı ve karlı çıkın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir