,

Vodafone Pass Kampanyası – Bedava internet Paketi

Vodafone Pass bedava internet kampanyası ile sizlerde sınırlarınızı zorlayarak hediye paketlerine çok kolayca ulaşabilirsiniz.

Telekomünikasyon alanında global ve küresel bir şirket olan Vodafone, Dünya genelinde birçok mobil hat kullanıcısına hizmet veriyor. Verdiği bu hizmet ile de mobil kullanıcılarını memnun etmeyi başaran operatör firması, her geçen gün daha fazla ülkede faaliyet göstermeye ve daha fazla mobil kullanıcıya hizmet vermeye başlıyor.

Gittikçe daha da büyüyen dev operatör şirketi Türkiye’de de azımsanmayacak bir kitleye sahip ve Türkiye sektöründe de sözünü geçirmeyi başarıyor. Bu alandaki en etkin isimlerden olmayı başaran dev GSM şirketi, abonelerine gösterdiği ilgi ve alaka, onların ihtiyaçlarını yönelik kampanyalar ve adeta devrim niteliğindeki yenilikleri ile birçok kişiyi mutlu etmeyi başarıyor.

Gün geçtikçe gelişen teknoloji ve internetin etkisi ile birçok kişi daha fazla internet kullanım hakkına ihtiyaç duyuyor. Vodafone bedava internet konusunda da yeniliklerini sürdürmeye devam ediyor. Dev GSM şirketi ise kullanıcılarının bu durumuna çözüm olması amacı ile Pass fırsatını tüm abonelerinin kullanımına sunuyor. Bu teklif sayesinde kullandığınız uygulamalara ait Pass hizmetini satın alarak internet tarifenizden azalmadan bu uygulamaları kullanmanın keyfini sürebilirsiniz. Bu devrim niteliğindeki teklif ile Gigabyte’lara bağlı kalmadan sınırsızca internetin keyfini çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Vodafone cep merkezlerinde başvuruda bulunarak katılmanız mümkündür. Müşteri hizmetlerine telefon ederek istediğiniz kampanyayı satın alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz ya da seçtiğiniz fırsata ait anahtar kodu 3636’ya ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir. Pass’a ait Web sayfasından online başvuruda bulunmanız da mümkündür.

Katılım Şartları

Sağlamanız gereken bir koşul yoktur. Katılmak isteyen tüm bireysel müşteriler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone Online Self Servis’e giriş yaparak iptal etmeniz mümkündür. Kısa mesaj ile ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

İletişim

Red 10, 15, 20 tarifelerinde otomatik olarak tanımlıdır. Diğer Red tarifelerinde olup da katılmak isteyen kişilerin aylık 6 TL ödemeleri gerekmektedir. Red’li olmayan müşteriler Whatsapp ve Messenger’dan sınırsız konuşma iletişim kurma imkanına aylık 9 TL karşılığında satın alabilirler.

Müzik

Red’li olanlar aylık 6 TL ödeyerek diğer tarifelerdeki müşteriler ise aylık 9 TL ödeyerek sınırsız müzik dinleme imkânına sahip olabilirler.

Sosyal

Red’li müşteriler aylık 12 TL karşılığında, diğer aboneler ise aylık 18 TL karşılığında Facebook, Instagram ve Twitter’da sınırsız kullanım hakkına sahip olurlar.

Video

Youtube ve İzlesene’de sınırsız video izleme imkânına Red müşterileri 12 TL, diğer müşteriler ise 18 TL ödeyerek sahip olabilirler.

Esaslar

Gelen onay mesajın ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
Red mensubu olan kişiler bu fırsatlardan indirimli olarak faydalanırlar.

Bir önce ki makalemiz olan Vodafone kurban bayramı hediyesi 2017 ile bedava internet maceranıza yenisini ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir