,

Vodafone Öğrencilere Özel İnternet Paketleri

Vodafone öğrencilere özel internet paketleri ile evde, işte, cepte heryerde bedava tarifelere olan sevincinizi tekrar yaşayın.

Türkiye’nin telekomünikasyon alanındaki en önemli firmalarından biri olmayı başaran GSM şirketi Vodafone bu alandaki faaliyetleri ile herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor.

Her geçen gün yeni bir fırsat ile mobil kullanıcılarının karşısına çıkan GSM firması, bu yenilikçi tavrı ile sektördeki diğer firmalardan olan farkını gösteriyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını daima ön planda tutan ve müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyen telekomünikasyon şirketi, gün geçtikçe hem kullanıcı sayısını arttırıyor hemde iletişim alanındaki başarısını arttırıp bu sektördeki yerini kalıcılaştırıyor.

Öğrencilere ve 26 yaş altı mobil kullanıcılara özel hazırladığı kampanyaları ile genç abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Yeni kampanyası ile onlara evden internet kullanım imkânı sunan dev firma, bu teklifinden dikkatleri sadece içeriği ile değil, ekonomik fiyatı ile de üzerine çekiyor.

Sizde bu uygun fiyatlı bol içerikli Vodafone bedava internet paketi tekliflerinden hemen faydalanmaya başlayarak fırsatlar ile dolu bir dünyaya giriş yaparak, tarifenizi kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Öğrencilere Özel Evden İnternet Paketleri

Vodafone cep merkezlerine gidip başvuruda bulunarak katılım sağlayabilirsiniz. 542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılabilirsiniz.Online Self Servis’e giriş yapıp katılabilmeniz de mümkündür. Online olarak başvuru formu doldurarak da katılabilirsiniz.

Katılım Şartları

Bu kampanyalardan faydalanabilmek için 26 yaş altında olmanız şartı aranmaktadır. Gerekli şartları sağlayan tüm bireysel aboneler faydalanabilir. Bedava internet hakkında tüm merak ettiğiniz konuları sitemizden edinebilirsiniz, sakın unutmayın.

Nasıl İptal Edilir?

Müşteri hizmetlerine iptal talebinizi ileterek ya da web kanalı yolu iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Tarife İçerikleri Neler?

16 Mbps

12 aylık taahhüt yaparak 79,90 TL karşılığında sınırsız 16 Mbps internet kullanım hakkına sahip olabilir ve kotanızın dolmasını dert etmek zorunda kalmazsınız.

24 Mbps

Aylık 79,90 TL fiber hızlı internete sahip olabilirsiniz. Üstelik kota aşma derdi ile uğraşmak zorunda kalmadan sınırsız internetin keyfini sürebilirsiniz.

Esaslar

  • Taahhüdünüzün süresi bittiği zaman standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • 100 GB’yi aştığınız zaman internet hızınızda AKN gereği sınırlandırma uygulanır.
  • Anahtar teslim eve kurulum hizmetinden faydalanarak uğraşmadan modem kurulumunuzu gerçekleştirmenizde mümkündür.
  • Müşteri hizmetlerine telefon ederek evde internet hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir