,

Vodafone Numara Taşıma ve Faturalıya Geçiş Kampanyaları

Vodafone Faturalıya geçiş yapan yada numara taşıma işlemi yapan herkesi ilgilendiren bu yazımızı okumayı ihmal etmeyin.

Vodafone Faturalıya Numara Taşıma Fırsatı

Dünya genelinde birçok mobil hat kullanıcısına sahip olan dev GSM firması Vodafone, Türkiye genelindeki birçok mobil kullanıcının ortak sorunu olan tarife seçim sıkıntısını yeni kampanyası ile ortadan kaldırmaya çalışıyor.

Birçok müşterinin ortak derdi olan yetersiz dakika, internet ve SMS kullanım içerikleri yüzünden çoğu kişi ay sonuna kadar kendini kısıtlamak zorunda kalıyor ya da ek paketler satın almak zorunda kalıyor. İletişim firması abonelerinin hem dakika, hem SMS ve hem de cepten internet yönü ile zengin ve ekonomik bir tarife kullanmalarını sağlamak için sunduğu numara taşıma ile faturalıya geçiş fırsatı birçok mobil kullanıcının yüzünü güldürdü.

Vodafone numara taşıma ile sizde yakınlarınız ile rahatça konuşup, mesajlaşabileceğiniz ay sonunu dert etmek veya fatura aşım bedelleri ile uğraşmak zorunda kalmayacağınız bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayarak, Vodafone faturalı dünyasına katılabilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan faydalanmak için internet üzerinden başvuru yapmanız ve adresinize gelip işlemlerin halledilmesi ile kolayca gerçekleştirilir.

Vodafone Numara Taşıma

Vodafone Faturalıya Nasıl Geçilir?

Vodafone Cep merkezlerini ziyaret edip başvuruda bulunarak, internet üzerinden başvuru formunu doldurarak veya müşteri hizmetlerine telefon ederek onlar aracılığı ile kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Numara taşıma yolu ile Vodafone’a geçip faturalı hat sahibi olan abonelerin katılımına açıktır. Gerekli şartları sağlayan herkes katılabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinde bulunarak, Self servis üzerinden ya da size en yakın cep mağazalarını ziyaret edip iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım İçeriği Nedir?

Her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 7 GB cepten internete sadece 39 TL karşılığında sahip olabilir ve tarife içeriğinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Bu fırsat ile hem internetinizin hem de dakika ve SMS’lerinizi rahatça harcayabileceksiniz, üstelik çok astronomik fiyatlar ödemek zorunda kalmadan, sizde gelip bu cazip tekliften faydalanmaya başlayın.

Detaylar

Kalan kullanım haklarınız öğrenebilmek için Yanımda uygulamasını ziyaret etmeniz ya da 7000’e “OZET ” yazıp kısa mesaj atmanız gerekmektedir.
Tarife içeriğinizin %80’i ve %100’ünü harcadığınız takdirde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Bir önce ki makalemizi yani Vodafone salla dolsun taşsın okumadıysanız, haberim yok diyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir