,

Vodafone Net Avantaj İnternet Paketleri

Vodafone’dan Net Avantaj tarifeleri yeni kullanıcılarını bekliyor. Abone olan herkes internet paketi kazanıyor, bedava olmasada oldukça cazip oldukları büyük bir gerçek.

Vodafone Net Avantaj İnternet Paketleri

Bir dünya GSM markası olan Vodafone, dünya çapında birçok mobil kullanıcı sayısına sahip olan firma bu denli büyük bir şirket olmasına rağmen, her zaman kullanıcılarının isteklerini dinliyor ve onlara çözüm bulmaya çalışıyor. İlk gün ki gibi aynı istek ve azim ile çalışan dev GSM firması, benimsediği bu tavır sayesinde abone sayısını gün geçtikçe arttırmaya ve sektörde liderliğe doğru gidiyor.

Vodafone bedava internet attığı emin adımlar ve doğru hamleler sayesinde birçok mobil kullanıcının ilk tercihlerden olan firma teknoloji ve iletişim alanında yaptığı yatırımlar ve çalışmalar ile de hem kendini hem de müşterilerini daha ileriye götürüp daha iyi bir hizmet almalarına olanak sağlıyor.

Vodafone Net Avantaj Paketleri

Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının ortak problemi olan yetersiz internet kullanım haklı tarifeler yüzünden birçok kullanıcı ay sonuna kadar internet kullanımını sınırlandırmak zorunda kalıyor ya da sürekli ek paket almak zorunda kalıyor. Bu fırsat ile beraber faturalı hattınızdan siz istemediğiniz sürece paketinizi aşmayan Net Avantaj tekliflerinden ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçip, hemen kullanmaya başlayarak internet kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Vodafone Net Avantaj’a Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Vodafone cep merkezine ziyaret edip başvuruda bulunarak, Online Self Servis üzerinden ya da anahtar kodları 3636’ya yollayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir şart bulunmamaktadır. Tüm faturalı aboneler katılım sağlayabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone mağazalarından, Online Self Servis yolu ile ya da 542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

250
14 TL karşılığında fatura dönemi bitimine kadar 250 MB’ye sahip olursunuz.

500
18 TL ödeyerek 500 MB’ye sahip olabilir ve ek internetinizin keyfini sürebilirsiniz.

Net Avantaj 1 GB
24 TL ödeyerek 1 GB internete sahip olabilirsiniz.

Net Avantaj 2 GB

2 GB interneti 35 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Günlük Cepnet

Günlük 2 TL ödeyerek bu aşımsız paketten faydalanabilirsiniz.

Detaylar

Paketinizdeki kalan kullanım haklarını öğrenmek için Yanımda uygulamasını ziyaret etmeniz ya da 7000’e “OZET” yazıp göndermeniz yeterlidir.
Kullanım haklarınız bittiği takdirde kısa mesaj yolu bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir