,

Vodafone Merhaba Paketi ile internet

Vodafone şimdi herkese “Merhaba” diyor. Bu kuru bir selam değil, bolca bedava internet içeren bir kampanya aynı zamanda.

GSM sektöründeki en önemli isimlerden olan ve sektörde kayda değer bir mobil kullanıcı sayısına sahip olan Vodafone her zaman sektördeki ilkleri yapmayı başarıyor. Yaptığı faaliyetler ve sunduğu teklifler sayesinde Türkiye genelinde herkesin ilgisin ilgisini çekmeyi başarıyor ve birçok olumlu tepki alıyor.

Her zaman müşterilerinin isteklerini ön planda tutan ve bu tavrı sayesinde de toplum genelinde saygınlığı arttırıp her geçen gün ivmeli bir şekilde artan bir başarı grafiğine sahip olmayı başarıyor. Bu artan başarısı ile sektörde liderliğe doğru emin adımlar ile ilerleyen operatör firması, yaptığı yenilikler ile rakiplerinin de oldukça fazla dikkatini çekmeyi başarıyor.

Hazırladığı Vodafone Merhaba paketi kampanyası ile de müşterilerine verdiği önemi gözler önüne seren firma, ebeveynlere çocuklarına uygun fırsatı seçmelerinde yardımcı oluyor. Bu teklif ile beraber çocuğunuz ilk ay ki faturasını dert etmek zorunda kalmayacaksınız.

Hem uygun fiyatlı hemde tatmin edici içerikli olan bu fırsatta üstelik çocuğunuzun güvenli bir internet hizmeti almasını da sağlamanız mümkün olacaktır. Sunduğu bu güvenli teknoloji hizmeti birçok kişiye derin bir nefes aldıran GSM firmasının bu uygun teklifinden faydalanmaya başlamak için geç kalmayın ve hemen sizde çocuğunuz iletişim ihtiyaçlarını güvenli ve rahat bir şekilde karşılamasını sağlayın.

Merhaba Paketine Katılım

Vodafone cep merkezlerine başvuruda bulunarak, 542’ ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile ya Online Self Servis üzerinden katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Hat sahibi abone 7-13 yaş aralığında bir kullanıcı tanımı gerçekleştirerek bu fırsattan faydalanılmasını sağlayabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet üzerinden ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

22 TL ödeyerek her yöne 200 dakika, 1000 SMS ve 2 GB kullanım hakkını satın alabilirsiniz ve üstelik ilk 3 ay ücretsiz şekilde faydalanmanız mümkündür.

Esaslar

Sadece yurtiçi kullanımlara geçerlidir.
30 gün süresince kullanılmayan faydalar gelecek aylara devredilmez ve silinir.

Dahası…

Tüm bunların yanı sıra hepimizin bildiği bir kampanya olan yükle kazan ile 30 TL üzeri yükleme yaparsanız 1 GB Vodafone bedava internet paketi kazanacağınızıda sakın unutmayın. Diğer konu ve makalelerimiz için sitemizin ilgili kategorilerinde dolaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir