, ,

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyası

Vodafone, yine yapacağını yaptı. Bedava internet paketi kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Konuştukça kazandıran kampanya artık aktif.

Vodafone Konuştuğunca İnternet Kampanyası

Dünya standartlarında bir GSM firması olan Vodafone yeni kampanyası ile bir devrim yaratmaya başladı. Türkiye’ de bir ilk olan bu oldukça ilgi çeken kampanyası ile birçok abone kazanacak olan firma, bu hamlesi ile rakiplerini oldukça zor bir duruma soktu. Daha önce benzeri bir fırsat yapılmamış olması dolayısı ile birçok mobil hat kullanıcısının oldukça fazla meraka sürükledi.

Türkiye’de ilk kez uygulanan bu sistem ile mobil kullanıcılar hafta içi konuştukları, harcadıkları dakikaları, hafta sonu internet kullanım hakkı olarak kazanacaklar. Bu sayede herhangi bir ücret ödemeden internet kullanım hakkı kazanmış olacaklar ve internetin keyfini daha fazla sürebilecekler.

Vodafone faturasız abonelerine özel bu fırsatları ile onların rahat rahat konuşabilmelerine, mesajlaşabilmelerine ve interneti rahat bir şekilde kullanabilmelerine olanak sağlayacak. Müşterilerine gösterdiği bu ilgi ile birçok kişinin yüzünü güldüren ve takdirini kazanan GSM operatörü, bu tarz atılımlara daha fazla öncelik vereceğini açıkladı.

Bu cazip fırsattan faydalanmak için geç kalmayın ve hemen bir cep merkezine giderek veya müşteri hizmetlerine telefon edip talimatta bulunarak bu fırsatlarla dolu dünyaya giriş yapın.

Vodafone Bedava İnternet İçeriği Nedir?

Vodafone Konuştuğunca İnternet Tarifesi

Konuştuğunca İnternet S; her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internete aylık sadece 19 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Konuştuğunca İnternet M; her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internete sahip olmak için 22 TL ödemeniz gerekmektedir.

Konuştuğunca İnternet L; her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internete aylık 29 TL ödediğiniz takdirde sahip olabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak hafta içi harcadığınız dakikalar size hafta sonu internet kullanım hakkı olarak geri döner. 

Konuştuğunca İnternet Tarifesine Nasıl Katılabilirim?

Bu tarifeye geçiş yapmak için Vodafone cep merkezlerine gidip ziyarette bulunarak ya da müşteri hizmetlerine telefon edip başvuruda bulunarak katılabilirsiniz.

Konuştuğun Kadar İnternet Tarifesi

Katılım Şartları Nelerdir?

Numaranızı taşıma yolu ile veya bir cep merkezinden başvuruda bulunduğunuz takdirde geçiş yapabilir ve sizde faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Konuştuğunca İnternet Tarifesi Hakkında Detaylar

Kullanım hakkınız bittiği takdirde bilgi mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
30 gün boyunca kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek isterseniz Yanımda uygulamasını ziyaret ederek veya “OZET” yazıp 7000’ e ücretsiz SMS yollayıp öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiği takdirde ek paket satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir