,

Vodafone ile TL Yüklüyorsunuz, İnternet Kazanıyorsunuz

Vodafone’dan yeni bir fırtına daha geliyor. TL ve kontör yükle bedava internet paketi kazan yazımız artık gerçek oluyor.

Vodafone Geleneksel Yükle Kazan Kampanyası

Dünya genelinde birçok mobil hat kullanıcısına hizmet veren dev operatör firması Vodafone,  yaptığı başarılı hamleleri ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor. Yaptığı atılımlar sayesinde hem müşterilerinin yüzünü güldüren hem de Türkiye genelinde marka değerini arttırıp daha da popülerleşen dev GSM şirketi, Türkiye GSM sektöründe faaliyet göstermeye başladığı kısa süre içerisinde birçok mobil hat kullanıcısının ilk tercihi olmayı başardı.

Sunduğu dünya standartlarında hizmet ve kampanyaları ile birçok müşterinin dikkatini çeken dev operatör firması, müşterilerinin mutlu etmek için sunduğu fırsatlar ile dolu kampanyaları ile onların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Vodafone bedava internet 2018 gibi yazılarla da oldukça popüler olmamızı sağladığıda mutlak bir gerçek.

Özellikle gelenekselleşen Yükle Kazan fırsatı ile birçok kişiyi sevindiren firma, bu kampanyası sayesinde her Perşembe mobil kullanıcılarının bedava internet, dakika veya SMS kazanmalarına olanak sağlıyor. Sizde her hafta bu fırsatı takip edip TL yükleme işlemi gerçekleştirerek yüklediğinizin fazlası şekilde internet, dakika veya kısa mesaj hakkı kazanabilir ve bedava internetin keyfini sürerek 4.5G teknolojisinde mobil internette daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Hemen “BANA NE VAR” yazıp 4455’e ücretsiz kısa mesaj göndererek bu fırsatlar hakkında bilgi alıp, katılım sağlayabilirsiniz ya da Yanımda uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak yüzlerde dakika ve MB kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Yaptığınız yüklemeler ve harcamalar için birçok hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. İsteyen tüm hazır kartlı aboneler faydalanabilirler.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

4455’e kısa mesaj atarak her yöne 500 dakika ya da 1 GB kazanma şansı yakalarsınız. Yaptığınız her 20 TL ve üzeri yüklemede de bedava internet kazanırsınız. Üstelik akşam 6’dan sabah 6’ya kullanabileceğiniz 1 GB’ye de size özel indirimli fiyatına sahip olabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Online kanallar üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Geleneksel Yükle Kazan Kampanyası Hakkında Detaylar

7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Yanımda uygulamasına giriş yaparak kalan kullanım detaylarınıza ulaşabilirsiniz.
Paketinizdeki kullanımlarınızın %80’inini ve %100’ünü harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir