,

Vodafone Her Yer İndirim Kampanyası

Vodafone ile şimdi indirim kampanyalarından faydalanmanın tam zamanı arkadaşlar. Vodafone bedava ramazan internet paketi dahil bir çok yazı mevcut.

Vodafone Her Yer İndirim

Dünya çapında bir GSM operatörü olan Vodafone, abonelerine gösterdiği ilgi ve onların ihtiyaçlarını, isteklerini karşılamak için düzenlendiği kampanyaları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Şirket olarak müşteri öncelikli bir yaklaşımı benimseyip, bunu her alanda öncelikli tutan firma bu tutumu ile oldukça fazla olumlu tepki topluyor. Bu sayede her geçen gün kendine daha fazla abone kazandıran ve kazandırmaya da devam eden firma, Türkiye genelinde birçok mobil kullanıcıya hitap ediyor ve onların ilk tercihlerinden olmayı sürdürüyor.

Her yer indirim kampanyası

İletişim alanındaki gelişmeleri ile farkını herkese gösteren GSM operatörü, bu alandaki yenilikçi tavrı ve gelişime açık hali ile birçok kişiyi sevindiriyor ve marka değerini gün geçtikçe daha da arttırıyor.

Her yer indirim kampanyası ile birçok hazır kartlı müşterisini sevindiren firma bu hamlesi ile abonelerine yakınları ile rahat rahat konuşma hakkı tanıyor. Ayrıca bu fırsat fatura bedelleri ile uğraşmak istemeyen ve bana sadece dakika yeter diyen mobil kullanıcılar için oldukça cazip bir fırsat. Sizde gelip bu ekonomik ve zengin konuşma içerikleri teklife katılarak, yakınlarınız ile konuşmanın keyfini çıkartın.

Kimler Nasıl Katılabilir?

“HERYERINDIRIM” yazıp 7000’e kısa mesaj atarak, Vodafone cep merkezlerinden ya da internet üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Tüm bireysel abonelerinin katılımına açıktır. Sağlamanız istenen koşullar bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip onlar aracılığı ile ya da Self servis üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Her 15 TL ve üzeri yüklemenize 30 gün boyunca her yöne 5 dakikası 50 kuruştan konuşabilir ve yakınlarınız ile konuşmanın tadını çıkartabilirsiniz. Herhangi bir sabit ücreti yoktur. Yükleme alt limiti 15 TL’dir.

Detaylar

Bakiyenizde yeterli tutar olduğu takdirde her ay yenilenir.
İndirimli süre içerisinde tekrar yükleme yapıldığı takdirde indirimli konuşmanız süreniz uzatılır.
Bu fırsata ek olarak ek paket satın alabilirsiniz.
Konuşma hakkınızı bitirdiğinizde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bir önce ki yazımıza da bakmalısın, Vodafone bedava internet konusu seni bekliyor, hadi durma kaçırma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir