,

Vodafone Galaktik Paketler ile İnternet Keyfiniz

Vodafone Galaktik Paketler şimdi yeniden sofranızda. Bu kez daha uygun fiyatlar ve daha yüksek GB internet ile birlikte.

Vodafone Galaktik Paketler

Dünya genelinde birçok aboneye sahip olan ama buna rağmen dur durak bilemeden sürekli çalışan GSM operatörü, hemde teknoloji hemde altyapı alanındaki çalışmaları ile kullanıcılarının daha güzel bir hizmet almaları için sürekli yeni yatırımlar yapıyor. Yaptığı bu yatırımlar ile abonelerinin daha iyi bir kapsama alanı ve çekim kalitesi hizmeti almalarına olanak sağlayan her alanda onlarının isteklerini yerine getirmek için atılımlar yapıyor. Sunduğu fırsatlar ile dolu teklifleri ile de göz dolduran operatör Vodafone Freezone’lu abonelerine özel olarak hazırladığı kampanyaları ile de müşterilerine gösterdiği ilgiyi kanıtlayan firma GSM alanındaki başarısının sebebini herkese gösteriyor.

Hazırladığı farklı içerikli tarifeleri ile her zaman farkını gösteren GSM firması Vodafone bu seferde Galaktik paketleri birçok kişinin ilgisini çekmeye başladı. Abonelerine sunduğu farklı tarz da fırsatlar ile onların takdirini kazanan firma, bu tavrı ile birçok mobil kullanıcının hem yüzünü güldürüyor hem de ilk tercih ettiği operatörlerden biri olma özelliğini koruyor.

Galaktik Tarifeler

Nasıl Katılabilirim?

Faturasızlar, 3636’ya seçtiğiniz paketin kodunu yazıp, “Galaktik S”, “Galaktik M”, “Galaktik L”  faturalılar  “Faturalı Galaktik S”, “Faturalı Galaktik M”, “ Faturalı Galaktik L”   ise yazıp yollayarak katılım sağlayabilir. Yanımda uygulaması ile ya da internet üzerinden katılabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon edip başvuru yaparak da bu teklifi hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sadece Freezone’lu abonelerinin faydalanabileceği bir kampanyadır. Freezone’lu olmak için ise 26 yaşında altında olmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da Vodafone cep merkezlerinden katılabilirsiniz.

Kullanım İçeriği Nedir?

S

500 MB internete, 1 sinema biletine ve 15,99TL değerindeki Marvel Future Fights oyun koduna 5 TL ödeyerek sahip olabilirisiniz.
M

9TL’ye 1 GB internete, 1 sinema biletine ve 15,99TL değerindeki Marvel Future Fights oyun sahip olursunuz.

L

2 GB internet kullanım hakkına, 1 sinema biletine ve 31,99TL değerindeki Marvel Future Fights oyun koduna sahip olmak için 15 TL ödemeniz yeterlidir.

Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet üzerinden ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Esaslar

5 Mayıs 2017 ile 8 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 7000’e “OZET” yazıp yollamanız yeterlidir.
İptal edilmediği sürece her fatura döneminde yenilenir.

Bir önce ki yazımız olan Vodafone bahar teklifleri ile bir araştırma yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir