,

Vodafone Freezone Salla Taşsın

Vodafone Freezone’lu aboneler güzel bir süprizi haketti. 5 GB, 3 GB, 6 GB Vodafone bedava internet sizin olabilir.

Vodafone Freezone Salla Taşsın

Dünyanın en büyük GSM firmalarından olan Vodafone Freezone fırsatları ile birçok genç mobil hat kullanıcısının ilgisini çekiyor. Düzenlendiği her kampanya ile ilgi odağı olan operatör firması, bu cazip teklifleri ile birçok abonesini yüzünü güldürüyor ve onları sevindiriyor. Genç abonelerin isteklerine kulak veren firma, onların beklentilerini karşılıyor ve sektördeki farkını herkese gösteriyor.

İletişim ve altyapı çalışmaları ile de göz dolduran operatör, yaptığı yatırımlar ile müşterilerinin daha kaliteli bir hizmet almalarını sağlamaya çalışıyor.

Freezone fırsatları ile gençler arasında çığır açan firma, her geçen gün daha fazla genç abone kazanıyor. Bu fırsatlar dolu kampanyaları ve abonelerinin beklentilerini karşılamaya yönelik hamleleri ile farklı bir hizmet anlayışı olduğunu gözler önüne seriyor.

Salla Taşsın ile artık internet kullanım hakkı gününden önce biten ay sonuna kadar internet kullanım keyiflerine ara vermek zorunda kalan aboneler artık bu dertten kurtuluyorlar, Yanımda uygulamasına girip sallayarak 10 TL karşılığında tarife içeriklerindeki bedava internet doldurabilecekler. Sizde gelip bu kampanyadan hemen faydalanmaya başlayın.

Bu fırsattan yararlanmak için aşağıdaki tarifelerden birini kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Vodafone Salla Taşsın

Faturalı Esnek Tarifeler

Esnek Midi

25 TL’ye 3+2 GB internet, 750 dakika ve 1000 SMS’e sahip olursunuz. 10 TL karşılığında da içerikteki 2 GB interneti doldurursunuz ve hatta akşam 9 sabah 9 saatleri arasında kullanabileceğiniz 1, 2 veya 10 GB internet hediye kazanabilirsiniz.

Esnek Maksi

3+3 GB internet, 750 dakika ve 1000 SMS 29 TL ödeyerek sahip olursunuz ve 10 TL ödeyerek tarifenizdeki internetinizi doldurursunuz. Hatta hediye internet de kazanabilirsiniz.

Esnek Ekstra

750 dakika, 1000 SMS ve 5+5 GB internete hemde sürpriz internet hediyelerine 40 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Yanımda uygulamasını ziyaret edip sallamak.

Faturasız

Esnek Aile 2 GB

750 dakika, 5000 SMS 2+2 GB internete ve bitince internetinizi doldurma imkânına 22 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Esnek Aile 3 GB

3+3 GB internete, 750 dakikaya ve 5000 SMS’e 25 TL’ye sahip olabilirsiniz. Üstüne üstlük internet içeriğiniz bittiğinde yalnızca 10 TL karşılığında tekrar doldurabilirsiniz.

Salla Taşsın Hakkında Detaylar

Kullanılmayan içerikler gelecek aylara devredilmez.
Bu fırsatın 7 gün kullanım süresi vardır.
Bu paket tekrar etmez, kullanmak istediğiniz takdirde yenilemeniz gerekmektedir.
7000’e “OZET” yazıp yollayarak kalan kullanım haklarınız öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir