,

Vodafone Freezone ile Neyi Seviyorsan 2 Katı!

Vodafone Freezone’a geçiş yapan herkese ne seviyorsa tam 2 katı veriliyor. İşte detaylar!

Vodafone Freezone ile Neyi Seviyorsan 2 Katı!

Vodafone’ nun birbirinden ilgi çekici tarife içerikleri ile günden güne müşterilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. İnternet, dakika ve SMS yönü ile zengin bu paketler sizleri bekliyor. Sizde Vodafone dünyasına katılarak birbirinden güzel ve cazip paketlerinin keyfini sizde sürün. Tek yapmanız gereken cep merkezlerini ziyaret edip size uygun içerikli tarifeyi seçerek ayrıcalıklı internet, dakika ve SMS paketlerinin keyfini çıkarmak.

Vodafone genç abonelerinin de ilgisini çekebilmek için yeni ve oldukça cazip içerikli kampanyalar düzenliyor. Gençlere özel olan Freezone kampanyası adı altında birçok yenilik ve fırsat sizleri bekliyor.  Sizde Freezone’ a geçerek kendinizi kısıtlamak zorunda kalmadan internet, SMS ve dakikalarınızın keyfini çıkartabilirsiniz.

Eğer Freezone’a geçmek istiyorsanız yapmanız gerekenler internet üzerinden başvurmak veya en yakın cep merkezine gidip kimliğiniz ile başvuru yapmak. Bu fırsatlardan yararlanabilmek için 25 yaş altı olmanız gerekmektedir. Faturalı esnek paketlerden size en uygun olanı ve en tatmin edecek olanı seçerek hemen sizde fırsatlar dünyasına katılabilirsiniz.

Sizde kendinize en uygun olan paket içeriğini seçerek Freezone faturalı dünyasına katılarak keyfini sürün.

Türkiye’ de ki operatör firmaları özellikle genç abonelerine yönelik uygun fiyatlı ve zengin içerikli paketler düzenliyorlar. Ağırlıklı olarak internet yönünden zengin bu tarifeler genç mobil kullanıcılarının oldukça ilgisini çekiyor ve günden güne bu tür kampanyalara olan ihtiyaç artıyor.

Detaylar

Bu tarifelerden herhangi birine geçtiğiniz takdirde 4.5G servisiniz otomatik olarak açılır.
Faturalı hattınızdaki kullanım haklarınız bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Taahhüt yaptırdığınız takdirde bu içeriklerden indirimli olarak yararlanabilirsiniz.
Taahhüt süresi dolmadan tarife değişikliği yapmak istediğiniz takdirde ise cayma bedeli talep edilir.

Her yöne 1000 DK, Her yöne 1000 SMS,6 GB internet (3 GB’ ı 21.00 ve 09.00 saat aralığında geçerli) bu cazip fırsatlı kampanyanın 12 aylık taahhütlü fiyatı ise sadece 25 TL’dir.

Faturalı Esnek Aile Maksi 6GB
Esnek Mini  2 GB
Esnek Midi 4 GB
Esnek Maksi 6 GB
Esnek Ekstra 10GB
tarifeleri arasından sizde size en uygun olanı seçerek 2 katı zevk ile mobil hattınızı kullanabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir