,

Vodafone Freezone Bedava internet Paketleri 2018

Vodafone Freezone efsanesi geri döndü. 2018 yılında en çok hediye internet yine bedava şekilde sizinle oluyor!

Vodafone Freezone Bedava internet

Türkiye’de müşterilerinin cebini ve ekonomik durumunu en çok düşünen operatör firmalarından biri olan Vodafone müşterilerini bu denli düşünmesi sebebi ile birçok olumlu tepki toplamayı başarıyor. Topladığı bu olumlu tepki sayesinde marka değerini ve toplumsal değerine arttıran operatör firması, aynı zamanda abone sayısında da gözle görülür bir artış yaşıyor. Türkiye’de ki popülerliğini gittikçe arttırmayı başaran firma abonelerine sunduğu hizmetler ile onları mutlu etmeye devam ediyor.

Genç abonelerinin birçok fırsattan ve kendilerine özel hazırlanmış tarifelerden rahat bir şekilde faydalanmalarını sağlamak amacı ile oluşturduğu Freezone platformu sayesinde, birçok genç mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Vodafone Bedava internet 2018‘i Müşterilerinin kullanımına sunduğu Esnek tarifeleri ile de birçok kullanıcıyı tarife seçme sıkıntısından kurtaran firma, bu teklifi ile birçok kişinin iletişim ihtiyaçlarını oldukça ekonomik fiyatlara karşılamalarına olanak sağlıyor. Size özel olarak hazırlanan bu tekliflerden hemen faydalanmaya başlayarak, birçok hediye ve fırsatın keyfini çıkartabilirsiniz.

Freezone Katılım Hakkında

Size en yakın Vodafone mağaza veya bayisini ziyaret ederek katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 542’ye telefon edip müşteri hizmetlerine de değişiklik yapmak istediğinizi ileterek hemen katılabilirsiniz. Online kanallar yolu ile de katılmanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile operatör değişikliği yapmış olmanız gerekmektedir. Buna ek olarak 26 yaş  ve altında olmanız koşulu aranmaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Yanımda uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak tarife satın alma ve iptal etme menüsünden çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Müşteri hizmetleri üzerinden de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Small

19 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 1+1 GB kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Medium

Her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 2+2 GB’yi 22 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Large

Aylık 27 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 3+3 GB’ye sahip olabilir ve kullanım haklarınızın tadını çıkartabilirsiniz.

Esaslar
Online kanallar yolu ile ya da SMS ile paketinizdeki kullanım haklarınıza ulaşabilirsiniz.
Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Dahası için sitemizi takip etmeye devam ediniz efendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir