, ,

Fi Dizi Paketi Kampanyası – Vodafone

Fi dizisi henüz yeni çıkmasına karşın oldukça hızlı şekilde popüler oldu. Vodafone’da bu fırsatı kaçırmadı!

Fi Dizi Paketi Kampanyası – Vodafone

Türkiye’nin ilk dijital platformdaki dizilerinden olan Fi Türkiye’de ki birçok izleyicinin ilgisini çekti ve oldukça ilgi yarattı. Bu dizinin sadece internet üzerinden izlenilebilmesi de birçok izleyiciyi de nasıl nereden takip edebileceğim gibi düşüncelere sevk etti. Türkiye’nin ilk online dizilerinden olması dolayısı ile şuan herkesin yabancı olduğu bir sistemde dizinin yayınlanması herkesin nereden nasıl izleyeceğim, soruları sormasına sebebiyet verdi.

Vodafone Fi Dizi Paketi

Dünya standartlarında olan ve Türkiye’ de de oldukça yoğun ilgi gören Vodafone ise Fİ dizisini izlemek isteyen abonelerine oldukça güzel fırsatlarla dolu bir kampanya hazırladı ve müşterilerine sunduğu bu fırsat ile bir kez daha gönülleri feth etti. Sosyal medya adete bununla çalkalanıyor.

PuhuTv aracılığı ile yayınlanan dizinin ana sponsorlarından biri olan Vodafone, diziyi rahat bir şekilde internetlerini harcamadan izlemek isteyen abonelerine özel cazip fırsatlarla dolu kampanyasını görücüye çıkardı.

Eğer sizde başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya ve Mehmet Günsur, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi’ nin paylaştığı bu farklı konseptteki diziyi takip etmek istiyorsanız Vodafone ile herhangi bir ücret ödemeden 10 GB hediye interneti hattınıza PuhuTv üzerinden diziyi izleyebilmeniz için tanımlıyor. Mobil telefonunuzdan istediğiniz yerde istediğiniz zaman izleyebilir ve keyfini çıkartabilirsiniz.

Dev GSM firmasının yakın zamanda bu alanda başka atılımlarda da bulunabileceği düşünülüyor.

31 Mart 2017 tarihinde ilk üç bölümü yayınlanan diziyi, bu cazip teklif ile her Cuma izleyebilirsiniz.

Fi Dizisi Paketinden Nasıl Faydalanmaya Başlayabilirim?

Bu ayrıcalıktan faydalanmak başlamak için Vodafone Red tarifelerine kayıtlı olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu fırsattan faydalanmanız mümkün değildir.

Geçerli olduğu tarifeler; Yeni Red 5, Yeni Red 7, Yeni Red 10, Yeni Red 15, Yeni Red 20 ve 4.5G Red Elite faturalı tarifelerinden birine olduğunuz takdirde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Fi Dizisi Paketine Nasıl Katılabilirim?

Kullandığınız pakete ait kodu 3636’ ya göndererek faydalanmaya başlayabilirsiniz.
Red Elite için,” FI 6 “ , Red tarifeleri için ise” FI 1 ” ihtiyacınız olan anahtar koddur.

Vodafone Fi Dizi Paketi Detayları

Hattınıza hediye olarak tanımlanan 10 GB internetin kullanım süresi 30 gündür ve 30 gün içerisinde kullanılmayan haklar gelecek aylara devrolmaz ve silinir.

Hediye edilen kullanım hakkınız bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

10 GB internetiniz bittiği takdirde normal paketinizden harcanmaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir