,

Vodafone Faturasıza Geç İnternete Ücret Ödeme

Vodafone ilk ay bedava internet paketi sahibi olabilmeniz için bu makalemizi dikkatlice okuyun. TL yüklü başlangıç kampanyaları ile keyif sürün.

Vodafone yeni abonelerine özel olarak hazırladığı kampanyaları ile Türkiye genelindeki birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini üzerine çekiyor. Yeni aboneler kazanmak amacı ile hazırladığı bu cazip teklifli fırsatları ile mobil kullanıcı sayısını gün geçtikçe daha da arttıran ve sektördeki en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan dev GSM firması bu hamleleri sayesinde her geçen gün liderliğe doğru gidiyor. Bu başarısı ile rakip firmaları kıskandıran daha uzun süre bu başarısını muhafaza edecekmiş gibi gözüküyor.

Vodafone Faturasız ilk ay ücretsiz

Faturasıza geçen yeni abonelerine özel ilk ay ki tarifelerine herhangi bir ücret ödemeden kullanma imkânı sunan operatör firması, bu hamlesi ile birçok yeni mobil kullanıcı kazandı. Bu cazip teklif ile istedikleri tarifeyi seçen mobil kullanıcılar ilk ücretsiz bir şekilde bu fırsattan yararlanıp, yakınları ile ilk aya özel ücretsiz bir şekilde konuşup, mesajlaşabilecek ve cepten internetin keyfini çıkartabilecek. Sizde gelip Vodafone’nun bu cazip teklifler ile dolu dünyasına katılarak, farklı bir deneyim yaşabilirsiniz.

Vodafone Faturasız İnternete Nasıl Katılabilirim?

Vodafone mağaza veya bayilerinden yeni hat alarak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için yeni hat tesisi yolu ile katılım sağlamış olmanız gerekmektedir. Bu şartları sağlayan tüm kullanıcılar katılım sağlayabilirler.

İçeriği Nedir?

Seçtikleri tarifenin ilk ayki ücreti hediye olarak tanımlanır ve herhangi bir ücret ödemeden kullanım haklarınıza sahip olursunuz.

Kampanya Hakkında Esaslar

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Satış fiyatı 57 TL olan Yeni Başlangıç’ın içinde 22 TL, Large Yeni Başlangıç paketinin içinde ise 32 TL cep lirası yüklüdür.
Cep lira bakiyenizi öğrenmek için, telefon arama ekranınızdan *123#23#’ı tuşlayarak bilgi edinebilirsiniz.
Numara taşıma yolu ile gelen müşteriler bu fırsattan faydalanamazlar.

Bir önce ki kaliteli makalemiz Vodafone bedava internet ile limitsiz geceler sizi bekliyor. Konuyla ilgili sorunuz varsa konuya yorum bırakın, ekibimiz dönüş sağlasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir