,

Vodafone Faturasız Tekrar Eden İnternet Paketleri

Vodafone Faturasız Tekrar Eden paketler ile bedava internete sahip olmak inanılmaz şekilde kolaylaştı.

 

Global bir şirket olan ve Türkiye genelinde de başarılı faaliyetler sürdüren dev şirket Vodafone bu pazara giriş yaptığından beri sektördeki herkese farkını göstermeyi başarıyor. Telekomünikasyon alanında global lideri olan dev firma dünya genelinde birçok kişiye hizmet veriyor. Aynı zamanda her zaman müşterilerinin en güncel ve en kaliteli hizmeti almalarına sağlamak amacı ile sürekli onların ihtiyaçlarını karşılayabilecek kampanyalar hazırlamaya çalışıp, yüzlerini güldürmeyi başarıyor.

Aynı zamanda iletişim ve teknoloji alanındaki yatırımları ile de herkesin dikkatini üstüne çekmeye başaran dev telekomünikasyon şirketi birçok olumlu tepki toplayıp, şirketinin imajını sağlama almayı da başarıyor.

Faturasız tekrar eden internet paketleri ile de kullanıcılarını sevindiren firma, bu kampanya ile mobil kullanıcılarına Vodafone bedava internet 4.5G teknolojisi ile internete doya doya bağlanmanın keyfini çıkartmalarını sağlıyor. Bu paketler sayesinde aşım bedellerini dert etmek zorunda kalmadan, sosyal ağlarda rahat bir şekilde takılıp ve diğer günlük işlerinizi rahatça halledebileceksiniz.

Tekrar Eden İnternet Paketlerine Katılım

Vodafone cep merkezilerine gidip başvuruda bulunarak, Online Self Servis’e giriş yapıp istediğiniz paketi satın alarak, Müşteri hizmetlerine telefon edip katılım talebinde bulunarak ya da kısa mesaj yolu ile katılım sağlamak için seçtiğiniz fırsata ait anahtar kodu 3636’ye ücretsiz kısa mesaj atarak katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler satın alıp, faydalanabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Seçtiğiniz pakete ait anahtar kodu iptal talebinizle birlikte 3636’ya kısa mesaj atarak iptal edebilirsiniz.  542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal edebilirsiniz. Yanımda uygulamasında da iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Bedava internet için hangi adresi kullanacağınızı unutmayın.

Paketin İçeriğinde Neler Beni Bekliyor?

250 MB

Bir ay boyunca kullanabileceğiniz 250 MB’ye 14 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

500 MB

Aylık 18 TL ödeyerek 500 MB’ye sahip olabilirsiniz.

1 GB

24 TL karşılığında bir ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB’yi satın alabilirsiniz.

2 GB

Bir ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB’yi 35 TL ödeyerek hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Esaslar

Kullanım haklarınız bittiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Yanımda uygulamasını ziyaret ederek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir