,

Vodafone Faturasız Esnek Bedava İnternet Paketleri 2018

Vodafone bedava internet 2018’e benzerliğiyle dikkat çeken bu yazımızda sizlere güzel bir hediye paketi sunacağız. Ücretsiz ve beleş internet keyfini doruklarda bulun.

Vodafone her türden her kesimden müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak hazırladığı cazip içerikli kampanyaları ile Türkiye genelinde ki çok sayıda hat kullanıcısının tam verim ile iletişim ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlıyor. Bu tarifeleri hazırlar iken genellikle abonelerine mesleki durumlarına ve yaş aralıklarına bakan GSM şirketi, bu sayede nokta atışı yaparak mobil hat kullanıcılarının tam ihtiyaçları doğrultusunda tarifeler hazırlamayı başarıyor.

Genç abonelerini de es geçmeyen Vodafone,  26 yaş altındaki abonelerini düşünerek oluşturduğu platform Freezone ile genç abonelerinin iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde oldukça ekonomik fiyatlar ile karşılamasına olanak sağlıyor. Ağırlıklı olarak Vodafone bedava internet 2018 kullanım hakkını bol tutan GSM firması, abonelerinin rahatça internette vakit geçirebilmelerine olanak sağlıyor. Aynı zamanda dakika ve kısa mesaj kullanım hakkını da bol tutan dev GSM firması, abonelerinin yakınları ile rahat bir şekilde mesajlaşabilmesine ve konuşabilmesine de olanak sağlıyor.

Birçok fırsatı ile de abonelerini mutlu eden operatör firmasının genç abonelerine özel olarak hazırladığı bu kampanyalardan faydalanmak için geç kalmayın ve hemen sizde Freezone’lu olmanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Vodafone Faturasız Bedava internet Paketleri 2018

Vodafone cep merkezlerine gidip katılım talebinde bulunarak ya da 542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile giriş işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.  Kısa mesaj yolu ile katılmak için ise seçtiğiniz tarifeye ait olan anahtar kodu kısa mesajla büyük harfle yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsatlardan faydalanabilmek için Freezone’lu olmanız şartı aranmaktadır. Freezone’lu olmak için ise 26 yaş ve altında olmanız şartı aranmaktadır. Bu koşulları sağladığınız takdirde bu kampanyalar faydalanabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı iptal talebinizi belirterek, kısa mesaj yolu ile ya da Self Servis’e kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak tarifeden çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Faturasız Esnek Tarifeler

2 GB

Aylık 21 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 1+1 GB’ye sahip olabilirsiniz.

4 GB

Her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 2+2 GB’yi 23 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

8 GB

29 TL karşılığında her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 4+4 GB interneti satın alabilirsiniz.

12 GB

Her yöne 750 dakika, her yöne 5000 kısa mesaj hakkı ve 6+6 GB cepten mobil interneti aylık 29 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Esaslar

Gece internet kullanım hakkınız 21.00 ile 09.00 saatleri arasında başlar.
Kullanım haklarınızın %80’inini harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Web kanalı yolu kalan kullanım haklarınızı sorgulamanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir