,

Vodafone Faturasız Ek Mesajlaşma Paketleri

Vodafone bedava sms konusu altında da değindiğimiz benzer kampanyalar olsada bunlar ücretli olduğu için oldukça farklı.

Vodafone Mesajlaşma Paketleri

Dünya genelinde birçok mobil kullanıcıya sahip olan dev GSM operatörü Vodafone, abonelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için düzenlediği ek paket kampanyaları ile birçok mobil kullanıcının yüzünü güldürdü. Ay sonu gelmeden biten tarife içerikleri birçok kullanıcıyı sıkıntıya sokuyor ve onların rahat bir şekilde kullanım haklarını kullanmalarını engel oluyor.

Hem kapsama alanı ve kalitesi ile hem de iletişim, teknoloji alanındaki gelişmeleri ve yatırımları ile sektörde tüm dikkatleri üzerine çekti. Gelişime ve yeniliklere verdiği önem ve bu durumu şirketin misyonu haline getirmesi ile de takdiri kazanıyor.

Abonelerinin erken biten mesajlaşma hakkına çözüm olarak ek paketlerini onların kullanımına sunan dev operatör bu hamlesi ile birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürdü.

Ek 250 SMS

5 TL karşılığında her yöne 250 SMS’e sahip olabilirsiniz.

“EK SMS 250” yazıp 7999’a göndererek katılabilirsiniz.

Yeni Nesil Mini

Her yöne 100 SMS ve her yöne 100 MMS kullanım hakkına sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

“YMINI” yazıp 7999’a yollayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone Ek SMS

SMS Avantaj 100

5 TL ödeyerek her yöne 100 kısa mesaj hakkına sahip olabilir ve mesajlaşma keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

“HY100” yazıp 7999’a mesaj atarak bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Her Yöne Midi SMS

Vodafone bedava sms ile her yöne 500 SMS kullanım hakkına yalnızca 9 TL ödeyerek sahip olabilir ve tadını çıkartabilirsiniz.

“MINI” yazıp 7999’a ücretsiz kısa mesaj atarak ya da Yanımda uygulamasını üzerinden satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone’lularla Maksi SMS

Şebeke içi kullanmanız için 5000 kısa mesaj hakkı sunan bu kampanya bol içeriği ile oldukça cazip gözüküyor. Yalnızca 9 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz bu teklifi kaçırmayın ve hemen sizde faydalanmaya başlayın.

7999’a “VFMAKSI” yazıp yollayarak bu paketi hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Yeni Nesil Maksi

Bu cazip teklif ile her yöne 2000 SMS, şebeke içi 10000 SMS ve 1000 MMS kullanım hakkına sahip olursunuz. Bu tekliften faydalanmak için ise ödemeniz gereken tutar sadece 12 TL’dir.

“YMAKSI” yazıp 7999’a göndererek ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Avantaj 11000

Her yöne 1000 kısa mesaj hakkı ve şebeke içi 10000 kısa mesaj kullanım hakkına sahip olmak için ödemeniz gerek tutar sadece 12 TL’dir.

Self servis üzerinde ya da “HY11000” yazıp 7000’e göndererek katılabilirsiniz.

Detaylar

Ek paketiniz bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım hakları için “OZET” yazıp 7000’e göndererek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir