,

Vodafone Faturalıya Geç Bedava internet Kazan

Vodafone faturalı hatta şimdi geçiş yapan herkes inanılmaz hediyeler kazanıyor. Bedava internet paketi sahibi olabilirsiniz, kaçırmayın.

Türkiye’nin en büyük operatör firmalarından biri olan Vodafone, müşterilerinin kendilerine uygun olan tarifeye sahip olmalarını sağlamak amacı ile sürekli cazip kullanım haklarına sahip ve fiyat yönü ile de ceplerine uygun olan birçok kampanya hazırlıyor.

Bu sıralar ise faturasızdan faturalıya geçmek isteyen fakat kendilerine uygun olan tarifeyi bulamamış abonelerine özel olarak hazırladığı fırsatlar ile birçok müşterisinin ilgisini çekmeyi başarıyor ve abonelerinin yüzünü de güldürüyor.

Size özel olarak hazırlanan bu faturalıya geçiş kampanyası içeriklerini inceleyerek size ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan paketi seçip hemen kullanmaya başlayarak, yakınlarınız ile mesajlaşmanın, konuşmanın ve 4.5G teknolojisi mobilden bedava internet paketinin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Üstelik sunduğu kaliteli hizmet ve kapsama alanı garantisi sayesinde de Türkiye’nin birçok noktasında kesintisizi iletişimin tadını çıkartabilirsiniz. Bir an önce sizde hazır karttan faturalılar dünyasına geçiş yaparak size özel birçok fırsattan da faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Faturasıza Geçiş Kampanyası

Vodafone cep merkezlerine gidip geçmek istediğiniz paketi belirtip başvuruda bulunduğunuz takdirde hemen geçiş sağlayabilirsiniz. Online Self Servis’e kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak, Tarifelerim ve Paketlerim sayfasından istediğiniz kampanyayı seçip kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz.

Faturalıya Geçiş Hediyelerine Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tekliflerden faydalanmak için hazır kart müşterisi olmanız şartı aranmaktadır. Gerekli şartları sağladığınız takdirde katılım talebinde bulunabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinizi ileterek kısa bir süre içerisinde çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online kanallar yolu ile de iptal etmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

Faturalı Esnek Ekstra

Bu teklif karşılığında aylık 35 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, her yöne 3000 SMS ve cepten 3 GB internete sahip olabilirsiniz.

Akıl Küpü Kırmızı

Aylık 29 TL ödeyerek yakınlarınız ile iletişime geçmek için sahip olacağınız her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 1 GB interneti hattınıza tanımlatmanız mümkündür.

Esas

30 gün boyunca kullanmadığınız haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmek için 7000’e “OZET” yazıp göndermeniz ya da Yanımda uygulamasını ziyaret etmeniz yeterlidir.
Tarifeniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir