,

Vodafone Faturalılara Özel İnternet Paketleri

Vodafone abonesi üyecanlara özel internet paketleri sadece faturalı hatlar için uygundur. Bedava internet arayışındaysanız bu makale tam sizlik.

Vodafone Faturalılara Hat İnternet Paketleri

Günümüzde pek çok vatandaşın ay sonuna kadar yetirmekte oldukça zorlandığı kullanım haklarının en başında gelen internet kullanım hakkı birçok kişiyi sıkıntıya sokmayı başarıyor. Her zaman fazlası ile ihtiyaç duyulan kullanım haklarından biri olması sebebi bittiği takdirde insanları oldukça fazla sıkıntıya sokabiliyorlar. Hatta bazı insanlar internet kullanım hakları bittiği takdirde günlük işlerini yapamaz hale dahi geliyorlar.

Bunun farkında olan dev operatör firması Vodafone’da abonelerinin internet kullanım haklarını sınırlandırmamaları ve rahat bir şekilde internete bağlanabilmelerini devam ettirmek amacı ile onlara özel internet paketleri hazırlıyor. Bu Vodafone ek internet paketleri ile kendinizi kısıtlamak zorunda kalmadan internet kullanımınıza kaldığınız yerden devam etmeniz mümkündür.

Vodafone Ek İnternet Paketleri

Vodafone’nun faturalı mobil kullanıcılarını düşünerek hazırladığı bu ek internet paketleri, birçok kişinin kurtarıcısı olmayı başarıyor. İnternet kullanım hakkı biten mobil müşteriler anında nerede olurlar ise olsunlar cep telefonları ile kendilerine interneti paketi satın alabiliyorlar.

Üstelik Vodafone’nun yaptığı yeni ek paket kampanyaları ile de oldukça uygun fiyata kaldıkları yerden Web’de rahat vakit geçirmeye devam edebiliyorlar. Sizde hemen ihtiyacınıza uygun olan Vodafone ek paketi hakkında bilgi alın ve satın alın.

Nasıl Katılabilirim?

Yanımda uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak sağ tarafta yer alan ek paketler menüsünden kolayca satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 542’ye telefon edip müşteri temsilcisi ile görüşme yaparak da katılım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Belirtilen tarifeler sadece faturalı mobil hat kullanıcıları için uygundur. Aranan başka bir koşul bulunmamaktadır. Faturalı tüm aboneler katılabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Yanımda uygulamasına giriş yaparak iptal işlemlerinizi hemen halledebilirsiniz.

Ek İnternet Paketleri Nelerdir?

Ek 250 MB

5 TL karşılığında tarifenize ek 250 MB satın alabilirsiniz.

Net Avantaj 250 MB

Bir ay boyunca geçerli 250 MB’yi 14 TL’ye satın alabilirsiniz.

Net Avantaj 500 MB

500 MB interneti 18 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Net Avantaj 1 GB

24 TL ödediğiniz takdirde bir ay geçerli 1 GB satın alabilirsiniz.
Detaylar

Paketinizdeki kullanım hakkınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Yanımda uygulamasından kullanım haklarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir