,

Vodafone Fatura Sorgulama ve Ödeme

Vodafone internetten fatura nasıl sorgulanır, nasıl ödenir diye merak ediyorsan bu yazıyı senin için hazırladık. Fatura ödemek için sıra bekleme, kabus yaşama!

Vodafone Online Fatura Sorgulama ve Ödeme İşlemi

Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden olan Vodafone kullanıcılarına sunduğu fırsatlar kadar onların hayatını kolaylaştırmaya çalışması ile de oldukça dikkat çekiyor. Abonelerinin fatura ödeme ve sorgulama gibi işlemlerini rahat rahat gerçekleştirebilmeleri için online işlemlerde birçok kolaylık sağlıyor onlara. Rahatlıkla güncel borç bilgilerinizi öğrenip, istediğiniz işlemi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone’nun web sitesine girip online işlemlere girip yaptığınız takdirde, fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Fatura Ödeme

Online Self Servise girdiğiniz zaman menüde yer alan fatura sorgulama linkine tıklayıp, güncel borcunuzu, son ödeme tarihlerini ve detaylarını öğrenebilirsiniz. Borcunuzu ödemek istediğiniz takdir de ise menü de yer alana fatura ödeme linkine tıklayıp yönlendirildiğiniz sayfadan fatura borcu ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online Self Servis’ten geçmişe dönük tüm fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz, kullandığınız servisler ve içerikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ödemek istediğiniz faturaları rahat bir şekilde seçip kredi kartı veya banka kartınızı ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizde Vodafone size sağladığı bu kolaylıklardan faydalanmak için geç kalmayın ve sizde işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirin.

Vodafone İnternetten Fatura Ödeme

Vodafone Fatura Sorgulama ve Ödeme İşlemlerini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

1. Online Self Servis

Self Servis’e giriş yaparak çıkan sayfada menüden fatura ödeme seçeneğine tıklayarak kolay bir şekilde kendinizi zahmete sokmadan fatura ödeme işleminizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

2. Cep Merkezleri

Vodafone mağazalarını ziyaret edip, orada telefon numaranızı paylaştığınız takdirde ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

3. Otomatik Ödeme

Bankanıza talimat otomatik ödeme talimatı vererek de ödeme işleminizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

4. Banka ve PTT

Anlaşmalı bankalar ve PTT yolu ile de fatura ödeme işleminizi yapabilir, borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

5. Fatura Ödeme Servisi

7002’yi herhangi bir ücret ödemeden arayarak Fatura Ödeme Servisi ile borcunuzu öğrenebilirsiniz ve sonra banka kartınız ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir