, ,

Vodafone Esnek İndirim Kampanyası 2017

Vodafone esnek paketlerde hatrı sayılır bir indirim yaptı ve takipçileriyle bunu gerek TV gerek ise sosyal medya üzerinden paylaştı. Sizin hala haberiniz yok mu?

Vodafone Esnek Paket İndirimi

Vodafone yeni düzenlediği kampanyalar ile birçok kişinin ilgisini çekiyor. Düzenlendiği bu kampanyalarda ki kolaylıklar ve fırsatlar ile oldukça dikkat çeken GSM operatörü abonelerine özel olarak hazırladığı bu kampanyalar ile oldukça beğeni topladı.

Esnek İndirim ile birlikte artık yeni bir dönem başlıyor. Seçtiği tarifeyi uzun zaman kullanamayan veya daha sonra kendine uygun daha cazip bir teklif gören ve ona geçmek isteyen abonelere fazlasıyla kolaylık sağlayan bu tarife ile artık birçok mobil hat kullanıcısı derin bir nefes alacak.

Esnek İndirim

Paketini değiştirmek isteyip cayma bedellerinden korkan müşteriler artık bunu dert etmek zorunda kalmayacak. İstedikleri cazip fırsattan faydalanmak için rahatlıkla değişiklik yapabilirler. Hatta kullanım haklarına da müdahale edebilecekler. İstedikleri takdirde dakika, SMS veya internet kullanım haklarını çoğaltıp veya azaltabilecekler.

Eğer sizde bu cazip tekliften faydalanmak ve rahat bir şekilde mobil hattınızı kullanmanın keyfini sürmek istiyor iseniz, size uygun tarifeyi buldunuz. Geç kalmadan sizde katılın ve fırsatlar dünyasına giriş yapın.

İçerikler Neler?

Esnek İndirim Kampanyası

Faturalı Esnek

Her yöne 500 dakika, her yöne 4000 SMS ve 2 GB internete 12 aylık iki dönem sözünüze 29 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Taahhütsüz fiyatı 35 TL’dir. Sizde bu ekonomik ve bol içerikli tarifeye hemen geçiş yaparak, dakikalarınızın, SMS’lerinizin ve internetinizin tadını çıkartmaya başlayın.

Faturalı Esnek Ekstra

Bu cazip fırsat ile her yöne 500 dakika, 4000 SMS ve 2 GB internet kontrat yaptığınız takdirde 39 TL ödeyerek faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kontrat yapmadığınız takdirde ödemeniz gereken tutar 45 TL’dir.

Vodafone Esnek’e Nasıl Katılabilirim?

Esnek’e Geçiş

Vodafone mağazaları ya da bayilerini ziyaret edip başvuruda bulunarak geçebilirsiniz.

Esnek pakete geçmek için “ESNEK”, Esnek Ekstra’ya geçmek için “ESNEK EKSTRA” yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj göndererek katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı aranmamaktadır. Tüm bireysel aboneler katılabilir.

Bazı Detaylar

12 aylık kontratınızın süresi dolduğu zaman standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Paketinizde kullanım haklarınız bittiği zaman SMS ile bilgilendirilirsiniz.
İlk 12 aylık dönem bittiği takdirde herhangi bir cayma bedeli ödemeden bu fırsattan faydalanmayı bırakabilir, istediğiniz başka bir pakete geçiş yapabilirsiniz.

Bir başka kategorimiz olan Vodafone tarifeleri başlığı altında topladığımız makalelerimize bakmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir