,

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar

Vodafone ile hemen cebine göre kullanıma başla. Paran ne kadarsa o kadarlık bir paket sahibi ol!

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar

Vodafone abonelerine sunduğu farklı ve cazip fırsatlar ile Türkiye genelindeki birçok mobil kullanıcının gözünü dolduruyor. Bu aralar ise faturasız abonelerine özel olarak hazırladığı kampanyalar ile gündemde olan operatör firması, birçok hazır kartlı kullanıcısının yüzünü güldürdü.

Kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığı şeyler ile birçok kişinin takdirini kazanan dev firma, marka değerini gün geçtikçe daha da arttırıyor. Sektördeki bu müşteri odaklı yaklaşımı ile kendine gün geçtikçe daha fazla abone kazandıran operatör, bu alandaki başarısını daha uzun süre sürdüreceğe benziyor.

Vodafone Cebinize Göre Kart

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar fırsatı ile birçok faturasız abonesine kolaylık sağlayan firma, kullanıcılarının istedikleri takdirde dakika, SMS ve internet kullanım hakkını çok uygun fiyatlara satın alabilmelerine olanak sağlıyor. Bu fırsat ile günlük, haftalık veya saatlik olarak yakınlarınız ile konuşmak mesajlaşma ve cepten internetin keyfini sürebileceğiniz kartlar satın alabilmeniz mümkün. Sizde faturasız müşteri iseniz gelip bu cazip tekliften faydalanıp, kullanım haklarınız bittiğinde kendinizi kısıtlamak zorunda kalmayın.

Nasıl Katılım Sağlanır?

Vodafone bedava internet paketi Cep merkezlerine gidip istediğiniz kullanım hakkını satın alarak katılım sağlayabilirsiniz. Satın aldığınız kartın arkasındaki numarayı kısa mesaj atarak ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek aktif hale getirebilir ve gelen onay mesajın ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satın aldığınız kartı kullanmanız için belirli bir süre yoktur, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm hazır kartlı müşteriler faydalanabilir.

İçeriği Nedir?

1 TL’ye 1 gün geçerli 15 dakika, 100 MB internet paketi veya 100 SMS hakkı satın alabilirsiniz.

2 TL karşılığında 1 gün kullanabileceğiniz genel internet kullanabileceğiniz 200 MB’ye ve Facebook ve Twitter’da kullanabileceğiniz 100 MB kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

4 saat boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internete 3 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

1 hafta süresince kullanabileceğiniz 500 MB veya 100 dakika veya 500 SMS hakkına sadece 5 TL karşılığında satın alabilir ve keyfini çıkartabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınız bittiği takdirde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Paket içeriğinizi öğrenmek için 7000’e “OZET” yazıp yollayarak ya da Yanımda uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir