, ,

Vodafone Bedava internet Paketi 2018 – 2019

Vodafone bedava internet paketi 2019 kazanmayı kim istemiyor ki? Vodafone hediye internet ücretsiz olarak 2019’in en güncel konusunda tüm tarife ve kampanyaları bulabilirsin!

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2019

Vodafone bedava internet 2019 sahibi olmak isteyen tüm kullanıcılarımız şu an bu konumuzu okuyor. Çokta iyi ediyor çünkü 14 Haziran ile güncellenen makalemizde kutsal ay olan oruç ayında herkese 10 GB gibi müthiş bir hediye mevcut. Sakin ola ki kaçırmayın üzülmeyin. Sonra yüzünüz çoook düşer… Yazımızı güncelledik, lütfen aşağıya doğru inmeye devam ediniz ki yeni fırsatları bulun. Yorum kısmınada bakarak en uygun olanı seçebilirsiniz.

Uygun tarifeleriyle mobil hat kullanıcılarının dikkatini çekmeye başlayan Vodafone, hediye internet paketleri ile de abone sayısını arttırmaya çalışıyor. Bu durum mobil hat kullanıcılarını oldukça mutlu ediyor.

2019 Vodafone bedava internet için mobil kullanıcıların fazlasıyla çekinip, genelde ay sonunu getiremeden biten internet kullanım hakları aboneleri ücretsiz internet arayışına sokuyor. Vodafone ise abonelerini bu rahatsız edici durumunu biraz olsun hafifletebilmeleri için onlara uygun bedava internet kampanyaları düzenliyor ve müşterilerini mutlu ediyor. Bu ücretsiz internet kullanım kampanyaları sayesinde birçok abone internet kullanım hakları bitmesine rağmen herhangi bir ücret ödemeden internet kullanımına devam edebiliyorlar.

2019 yılında Dünya çapında bir operatör olup Türkiye’de de faaliyet gösteren Firma birbirinden ilgi çekici kampanyaları ile abonelerine kazandırmaya devam ediyor. Vodafone

Vodafone ücretsiz internet hediyeleri ile sizi bekliyor. Günlük, haftalık veya aylık seçenekleriyle abonelerinin hatlarına tanımlanmayı bekliyor. 500MB, 1GB, 2GB, seçenekleriyle istediğinizi hattınıza tanımlatabilirsiniz. Ücretsiz internet kampanyasından faydalanmak için geç kalmayın.

Vodafone bedava internet kampanyalarını detaylı bir şekilde araştırıp sizlere aktarmaya çalıştık. Her zaman abonelerinin karşısına farklı  ve tatmin edici kampanyalarla çıkan dünya operatörü ‘den’ dan ücretsiz internet kazanabilmeniz için yapmanız gerekenleri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Faturalı veya faturasız aboneler için uygun paketler bulunmaktadır.

Bana Ne Var Günlük 500 MB Hediye İnternet 2019

Vodafone Yanımda uygulamasına pazartesi günleri giriş yaparak günlük 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken pazartesi günleri uygulamayı ziyaret edip “Bana Ne Var” kampanyasına tıklayarak günlük hediye 500 MB hesabınıza tanımlatmak. Vodafone’ dan gelen bilgilendirme mesajının ardından ücretsiz internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım hakkınız bittiği takdirde SMS ile bilgilendirileceksiniz. Kalan internet kullanımlarınızı öğrenmek için Vodafone’ nun mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone 1GB Bedava İnternet Paketi 2019

Vodafone’ nun zaman zaman aktif ettiği 1GB hediye interneti almak için yapmanız gerekenleri yazımızda anlatıyoruz.

Vodafone’ dan hediye internet kazanmak için öncelikle mobil cihazlarınıza  App Store veya Play Store’ dan Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekli. İndirdikten sonra 7000’ e S yazıp yollayarak, şifrenizi alıp uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Sonra sol taraftaki menüye tıklayarak  ek paket al seçeneğini seçin ve internet paketlerini tıklayıp Ücretsiz Vodafone bedava internet 2018 için 1GB hediye internet seçeneğinin olduğu yerdeki “satın al” butonuna  basarak hediye 1 GB internetinizi alabilirsiniz.

4.5G Aboneliğine 2 GB Ücretsiz İnternet 2019

4.5 G aboneliğine geçen abonelerine 2 GB internet hediye ediyor. Tek yapmanız gereken “4.5G” yazıp 4545’e SMS atmak ve 2GB internet hediyenizi almak.

Detaylar

1 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Mesaj attıktan sonra Vodafone’ dan gelen onay mesajının ardından internetinizi kullanabilirsiniz.
Kullanım süresi 30 gündür.
Kullanılmayan internet hakları gelecek aylara devredilmez, silinir.
Bu ücretsiz internetti alabilmeniz için daha 4.5G aboneliğine geçmemiş olmanız gereklidir.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
İnternet kullanım hakkınız bittiği takdirde SMS ile bilgilendirileceksinizdir.

4.5G SIM Karta 1GB Bedava İnternet 2019

Dünya devi operatör firması abonelerine 4.5G’ ye uyumlu olmayan SIM kartlarını değiştirdikleri takdirde 1GB bedava internet kazanabilecekler.

Açıklamalar

Hesabınıza tanımlanan 1GB internetinin kullanım süresi bir aydır. Bir ay sonunda kullanılmayan internet hakkınız gelecek aylara devredilmez.

Sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.
Hattınıza gelen onay mesajının ardından internetinizi harcamaya başlayabilirsiniz.
İnternetinizi bitirdiğiniz takdirde SMS ile bilgilendirileceksiniz.
Bu paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gereklidir.

Vodafone 4.5G kullanımına hattınızın uygun olup olmadığını öğrenmek için  4545’e  “4.5G” yazıp SMS gönderebilirsiniz.

1 Nisan 2017 tarihine kadar 4.5G SIM Karta 1GB HEDİYE uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Salla Kazan 2 GB Hediye Paket 2019

Vodafone’ nun bazı zamanlar aktif ettiği 2GB hediye internet paketini almak için pazartesi günleri “Yanımda”

uygulamasına giriş yapıp “Bana Ne Var” kampanyasına katılıp 2GB hediye internetinizi almak. Her pazartesi uygulamayı ziyaret edip şanslı iseniz 2GB internet kazanabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım süresi 1 gündür.
Vodafone’ dan gelen onay mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
Yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.
Kalan kullanım detaylarınızı görmek için “Yanımda” uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Süper 2GB

2GB hediye internet kazanabilmek için faturasız Vodafone abonesi olmanız gereklidir. Hattınıza 35 TL ve üzeri yükleme yaptığınız takdirde Vodafone bedava internet 2019 hızlı şekilde hattınıza tanımlanır.

Bu kampanyadan faydalanmak için hattınıza TL yüklemeden önce 3636’ ya ABONE SUPER 2GB yazarak SMS atmanız gerekmektedir. Onay mesajının ardından hattınıza 35 TL ve üzeri yükleme yaparak hediyenizi alabilirsiniz.

Kara Kartal Kampanyası

Vodafone Kara Kartal’ a üye olduğunuz takdirde 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Daha fazlası için arkadaşlarınızı davet edip kazandığınız interneti arttırabilirsiniz. Her davet edip Kara Kartal’lı arkadaşınız için 3GB internet hediye kazanabilirsiniz. Vodafone Kara Kartal kampanyası ile abonelerinin yüzünü güldürmeye devam edeceğe benziyor.

19 Mart 2019 ve 19 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Güvenli Depo 1 GB Ücretsiz İnternet 2019

Faturasız abonelerin kullanımına uygundur. Telefonunuza Güvenli Depo uygulamasını indirdiğiniz takdirde Vodafone 1 GB internet hattınıza tanımlıyor. Fakat 1GB ücretsiz internetinizi sadece Güvenli Depo uygulamasına fotoğraf, video ve rehber yedeklemek için kullanabilirsiniz.

07 Mayıs Güncellemesi —

Arkadaşlar konuyu güncelliyoruz, yeni ve aktif olan süprizler çıktığı için bunu yapma gereği duyduk. Aslında bedava sayılmaz ama oldukça avantajlı ve hediyeler içerdiği için değinmek istedim. Hemen Vodafone faturalıya geçiş yapanlara 4 GB internet, her yöne 1.000 SMS ve 750 konuşma dakikası sadece 28 TL.

Konuştuğunca İnternet Kampanyası

Sitemizde buna dair bir konu açmıştık, onun için buraya tıklayarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Haftasonları için süper bir yenilik olan bu kampanya ile haftaiçi ne kadar konuşurlarsa Cumartesi ve Pazar günleri o kadar ücretsiz internet kazanacaklar. Buda oldukça karlı bir şey. Tavsiye ediyoruz.

2017 yılında da aktif olan güncel internet hediyelerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Örneğin Turkcell bedava internet 2019 yazımızıda okumak isteyebileceğini düşünüyoruz. Bu operatör içinde oldukça kapsamlı bir yazı hazırladık, durma gözat!

6 Comments

Leave a Reply
  1. Vodafone kullanıcıları için oldukça hoş bir yazı olmuş, ben salla kazan ile hediyemi aldım. Bu yüzden size çok teşekkür ederim. Ayrıca problem yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olurum.

  2. 2018 Vodafone bedava internet için hepsini okudum, 6 GB hediye internetimi de yine sayenizde aldım. Teşekkür ederim.

  3. Vodafone bedava internet 2018 için güzel bir konu olmuş arkadaşım tebrik ederim. Devam niteliğnide konular görmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir