,

Vodafone Bayiliği Nasıl Alınır?

Vodafone bayiliği alma işlemi için henüz çok geç kalmış sayılmazsınız çünkü sürekli cazip fırsatlar mevcut oluyor. Bunun bir örneğini bu konuda göreceksiniz.

Vodafone Bayiliği Nasıl Alınır?

Global bir şirket olan Vodafone iletişim sektöründe varlığını ve başarısını herkese hissettiriyor. Birçok mobil hat kullanıcısına sahip dev GSM firması, abonelerinin hayatlarını kolaylaştırmak ve sorunlarına çözüm bulmak için gösterdiği çaba ile marka değerini arttırıyor ve bu sektörde günden güne liderliğe doğru ilerliyor.

Bu yaklaşımı ile kendine gün geçtikçe daha fazla abone kazandıran operatör firmasına her geçen gün talep artıyor bu talep artışı ile beraber Vodafone daha fazla cep mağazasına veya bayi ye ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyaç doğrultusunda ise dev iletişim firması abonelerinin daha kolay şekilde hizmet alabilmelerini sağlamak amacı ile gerekli koşulları yerine getiren kişilere bayilik hakkı tanıyor.

Vodafone Bayilik Alma

Vodafone ülkemizde inovasyon kültürüne sahip telekomünikasyon şirketleri arasında en çok mobil hat kullanıcısı sayısına sahip ve en hızlı büyüme hızına sahip şirketlerden biri olarak, global olarak kaliteli bir hizmet sunan büyük şirketlerden biri konumunda bulunmaktadır.

Bu denli büyük bir şirket olması dolayısı ile insanlara da yeni iş imkanları sunmakta ve istihdam sağlamaktadır. 22,6 milyon mobil kullanıcıya sahip GSM firması hem mevcut abone sayısı hemde büyüme hızı ile oldukça fazla bir müşteri potansiyeli sunuyor. Türkiye genelinde birçok kişi ise bu potansiyeli fark edip bayilik almak ve hemen aktif bir şekilde hizmet sunmaya başlamak canla başla çalışıyor.

Vodafone Bayilik Alma

Firma adınız, açık adres bilgileriniz ve vergi numaranız gibi bilgiler ile şirkete başvuru yapmanız gerekmektedir. Bedava internet paketi gibi kampanyalar ile yeni aboneler çekebilir, bunlar üzerinden sizde gelir sağlayabilirsiniz. Kazandır kazan mantığı gibi düşünmek gerekiyor.

Şartları Nelerdir?

Bayilik şartları istediğiniz türe göre değişiklik göstermektedir. Üç farklı şekilde bayilik seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler ise shop, store ve silver seçenekleridir. Her seçeneğin kendine ait şartları bulunmaktadır. Bu sebeple bölge müdürlüklerinden iletişim merkezlerinden başvuruda bulunarak, detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir