,

Vodafone Bahar Teklifleri İnternet Paketi

Vodafone ile Bahar erken gelmiş gibi görünüyor. Sizde hemen Bahar Tekliflerini araştırın ve hediye bedava internet kazanın.

Vodafone Bahar Teklifleri İnternet Paketi

Dünya çapında birçok aboneye sahip Türkiye’nin en büyük GSM firmalarından olan Vodafone Bahar Teklifleri ile Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini üzerine çekti. Düzenlendiği fırsatlar ile dolu kampanyalar ile birçok kişiyi mutlu eden firma, müşterilerine gösterdiği ilgi ve alaka birçok olumlu tepki alıyor.

Müşterilerini bu denli önemseyip, onların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışması ile de birçok mobil kullanıcının takdirini kazanıyor. Bu denli müşteri öncelikli bir yaklaşımı benimsemesi ile şirket olarak değerini her geçen gün arttırıyor.

Aynı zamanda kapsama alanı ve çekim kalitesi ile de abonelerini tatmin eden ve onların mağdur olmamalarını sağlamak amacı ile sürekli kendini yenileyen operatör firması, bu benimsemiş olduğu tavır ile uzun yıllar boyunca bu sektördeki yerini koruyacakmış gibi gözüküyor.

Bahar Teklifleri ile abonelerine çok cazip bir fırsat sunan firma, tatmin edici ve bol içeriği ile dikkat çeken bu tarifeye abonelerinin gösterdiği ilgiden oldukça memnun gözüküyor. Vodafone bedava internet ile sizde bu fırsat ile beraber hem ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan rahatça dakikalarınızı, SMS’lerinizi ve internet kullanım hakkınızı harcayabileceksiniz. Bir an önce gelip size uygun olan kampanyayı seçip, kullanmaya başlayın.

Bahar Tekliflerine Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Vodafone cep merkezini ziyaret edip başvuruda bulunarak ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile katılım sağlayabilirsiniz?

Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone mağaza veya bayilerinden ya da 542’yi arayarak ya da internet kanalı yolu ile iptal edebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 30 içerisinde numara taşımı yolu ile bu operatöre geçiş yapmış kullanıcılar katılım sağlayabilir.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Vodafone Bahar Teklifleri

Bahar Teklifleri

Bahar S

Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internete aylık 19 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bahar M

Her yöne 750 dakika, 1000 kısa mesaj hakkı ve 2 GB internete 22 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bahar L

3 GB internet, her yöne 750 dakika ve 1000 SMS’e sahip olmak için 27 TL ödemeniz yeterlidir.

Detaylar

7000’e “OZET” yazıp yollayarak ya da Yanımda uygulamasını ziyaret ederek kalan kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Paket içeriğinizi bitirdiğiniz SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Kullanılmayan tarife içerikleri gelecek aylara devrolmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir