,

Vodafone Babalar Günü İnternet Kampanyası

Vodafone Babalar Günü İnternet Kampanyası ile bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Babalar Günü İnternet Kampanyası

Dünya genelinde faaliyet ve GSM sektöründe önemli şirketlerden olan Vodafone özel günlerde hazırladığı zengin fırsatlar ile dolu kampanyaları ile birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürüyor. Mobil kullanıcılarının biraz da olsun rahat nefes alabilmelerine olanak sağlamak amacı ile hazırladığı bu zengin içerikli hediyeleri ile kullanıcılarına dakika, SMS, internet kullanımı veya indirim kuponları sunan operatör firması bu tarz hamleleri ile birçok müşterisini sevindiriyor ve bu sayede kendine azımsanmayacak sayıda yeni aboneler de kazandırıyor.

Bu hızlı abone artışı ile rakiplerini de kıskandıran dev operatör firması daha uzun süre bu alanda hem faaliyet göstereceğe hem de daha da başarılı olacağının sinyallerini veriyor.

İletişim ve altyapı alanında yaptığı çalışmaları ile de birçok kişinin dikkatini çeken telekomünikasyon firması müşterilerinin daha iyi ve kaliteli bir hizmet almalarını sağlamak amacı ile yaptığı bu çalışmalar ile Türkiye genelinde birçok kişinin takdirini kazanıyor. Vodafone sahur paketi ile bu başarılı adımları sayesinde birçok mobil kullanıcının ilk tercihlerinden olan GSM firması, bu başarıyı devam ettirmek amacı ile gece gündüz çalışıyor.

Babalar gününe özel olarak hazırladığı kampanyası ile müşterilerini sevindiren firma, sunduğu bu cazip fırsat ile marka değerini daha da arttırdı. Bu teklif ile onlara hem indirimli telefon alma imkanı sunan hem de daha birçok sürpriz sunan GSM firmasının bu ilgi çekici tekliflerinden hemen sizde faydalanmaya başlayarak, tadını çıkartın.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da kısa mesaj ile katılım sağlamak için ise “BABAM” yazıp 1005’e ücretsiz kısa mesaj atarak hemen katılabilirsiniz.

İçeriği Nedir?

HD ses teknolojisinde iletişim kurma olanağına ek olarak, Homend’ da kullanabileceğiniz 110 ve 130 TL’lik indirim çeki, Goldmaster’da %55’lik indirim hakkına sahip olursunuz.

Detaylar

Kampanya 14 Haziran ile 18 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
Bu fırsattan sadece HD ses teknolojisi abonesi olan ve uyumlu cihazı olan kişiler faydalanabilir.
Her yöne konuşmak için hediye edilen 30 dakikanız sadece 24 saat süresince kullanmanız için geçerlidir. Dakikalarınız bitirdiğinizde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Kazandığınız çekler tek kullanımlıktır.

Bedava internet paketi için sitemizi takip etmeyi sürdürün kazancınızı artırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir