,

Vodafone Avantajlı Faturalı İnternet Paketleri

Faturalı hat sahipleri Vodafone’dan avantajlı fiyatlar ile internet paketi alabiliyor, nasıl mı hemen konuyu takip edin.

Türkiye’nin GSM alanındaki en başarılı isimlerinden olan ve gösterdiği başarılı atılımlar sayesinde sektördeki lider firmalardan biri konumuna yükselmeyi başaran Vodafone abonelerinin ihtiyaçlarını baz alarak hazırladığı teklifleri ile birçok mobil kullanıcının ilgisini çekmeyi başarıyor.

Bu sıralar hazır karttan faturalıya geçen müşterilerine özel olarak hazırladığı Avantajlı Faturalı tarifeleri ile mobil kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başaran dev operatör firması, bu hamlesi hem mevcut abonelerini sevindirdi, hem de birçok yeni abone kazanmayı başardı.

Bu teklif ile mobil hat kullanıcılarına yakınları ile rahat rahat iletişime geçme ve hemde cepten internetin keyfini çıkarma imkânı sunan firma, aynı zaman bu paketlerinde devretme özelliğini de ekleyerek, ay sonuna kadar harcanmayan dakikaların, SMS’lerin ve internet kullanım hakkının boşa gitmesine engel oluyor. Bu fırsatı ile de birçok kişinin ilgisini çeken komünikasyon şirketi, müşterilerini ne kadar düşündüğünü gözler önüne seriyor. Sizde hem devreden hem de ekonomik fiyatlı olan bu tarifelere geçiş yaparak, kullanım haklarınızın keyfini sürebilirsiniz.

Avantajlı Faturalı internet Paketleri

Vodafone Cep merkezlerine son iki aya ait bir faturanız ile gidip hazır karttan faturalıya geçmek istediğinizi belirtip ve size uygun olan tarifeye seçip katılım talebinde bulunduğunuz takdirde kısa bir sürede geçiş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Faturasızdan faturalıya geçmek isteyen tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone bayilerine gidip iptal işlemlerinizi gerçekleştirebiliriniz. 542’ye telefon edip çağrı merkezine iptal talebinizi ileterek de çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online Self Servis’e giriş yapıp paket değişikliği yapabilir ya da mevcut paketinizi iptal de edebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

2 GB

Her yöne 400 dakika, 1000 SMS ve 2 GB’ye aylık 21 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Üstelik +3 TL ödeyerek ek 300 dakika da satın alabilirsiniz.

3 GB

Aylık 26 TL ödeyerek her yöne 400 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internetli devreden kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Esaslar

Kullanım haklarınızın %80’ini ve %100’ünü harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Yanımda uygulamasını ziyaret ederek kalan kullanım bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir