,

Vodafone Altın Kulüp Kampanyası

Vodafone ev hanımlarını unutmadı ve onlar için güzel bir tarife hazırladı. İnternet limiti olarak düşük sayılabilir ama incelemenizde fayda var.

Vodafone Altın Kulüp Kampanyası

Vodafone Türkiye’nin en kapsamlı herkese kesime hitap eden operatör firması olma yolunda hızla ilerliyor. Şimdi de  ev hanımlarına yönelik Altın Kulüp sı ile adından söz ettiriyor. GSM firmaları ağırlıklı olarak genelde gençlere yönelik faaliyetler yapıyor. Fakat Türkiye’nin en çok tercih edilen GSM firmalarından olan Vodafone ezber bozuyor ve ev hanımlarına da yönelik fırsatlar düzenliyor.

Düzenlenen bu yeni fırsatla beraber Türkiye’de ki birçok ev hanımının mobil telefon kullanımına ilgisini artacağı bekleniyor. Yaklaşık 15 milyon ev hanımına hitap eden bu kampanya ile ev hanımları kendilerine yeni bir kapı açabilecek. Onlarda cepten internet, SMS ve dakika keyfini rahat rahat sürebilecekler.

(Vodafone bedava internet hediyesinden yazının son kısmında bahsettik. Lütfen tamamını okuyun.)

Bu kampanya ile Türkiye’ de ki ev hanımlarının tek kazancı SMS, internet ve dakika olmuyor. Onlara yönelik bu kampanyalarda birbirinden güzel ve cazip fırsatlar var.

Vodafone’nun A101 ile ortak olarak gerçekleştirdiği bu kampanya ev hanımlarına yönelik teklifler ve avantajlarla sizleri bekliyor. Ev kadınlarının en çok tercih ettiği market zincirlerinden biri olması dolayısıyla bu stratejik birlikteliğin gerçekleştirildiği düşünüyor.

Altın Fırsat paketini seçerek her yöne 300 dakika, 100 SMS ve 1GB internete sadece 18 TL’ ye sahip olabilirsiniz. Size en uygun olan Altın paketini seçerek sizde bu fırsatların keyfini çıkartın.

Avantaj Cepte uygulamasını da mobil cihazınıza indirerek size özel bir sürü fırsattan haber sahibi olup, istediğiniz fırsattan yararlanabilirsiniz. Faydalanmak istediğiniz kampanyanın kodunu 6666’ya ücretsiz SMS atarak kullanmaya başlayın. Size özel indirimlerden faydalanmak için geç kalmayın.

Saat 12.00’ dan 16.00’ a kadar şebeke içi ücretsiz konuşabilirsiniz. Buna ek olarak Facebook, Twitter ve Instagram’ da kullanılmak üzere hattınıza 1 GB internet hediye edilir. Her 25 TL yüklemenize de 1 GB internet hediye edilir.

Paket ve Tarife Detayları

Bu tarifeler faturasız aboneler için geçerlidir.
Numara taşıyarak Altın tarifelere geçmek için A101 mağazalarına gitmeniz ve bu işlemi orada yaptırmanız gerekmektedir.
30 gün boyunca bitmeyen kullanım hakları gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Tarife içeriğinizdeki kullanım haklarınız bittiği takdirde mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Altın tarifelere geçiş yaptığınızda otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir