,

Vodafone Akıllı Yeni Kamulu Kampanyası

Vodafone’un kamu çalışanları için hazırladığı yepyeni bir tarife. Devlet çalışanıysan bu tarife tam sana göre, içerisinde yok yok!

Vodafone Akıllı Yeni Kamulu Kampanyası

Mobil operatörlerin kamulu abonelere gösterdikleri ilgi günden güne artıyor. Vodafone’da kamulu müşterilerinin ilgisini çekmek için birbirinden cazip kampanyalar düzenleyip, kamulu müşterileri kendine bağlamaya çalışıyor. Oldukça ilgi çekici paket içerikleri olan Akıllı Yeni Kamulu kampanyası oldukça uygun fiyatları ile siz abonelerini bekliyor.

Dünya standartlarında bir GSM firması olan Vodafone kamulu müşterileri için kaçırılmayacak fırsatlarla dolu kampanyalar düzenliyor. Kamululara özel tarifeleri ile abonelerinin ilgisini çeken  Vodafone günden güne kamulu abone sayısını arttırıyor. Faturasızdan faturalıya geçenlere özel olan bu tarife tüm kamulu müşterilerin ilgisini çekmişe benziyor. İçeriği ve fiyatı oldukça iyi olan kamululara özel bu tarife cazip seçenekleri ile göz dolduruyor.

Kamululara Özel Akıl Küpü 3GB tarifesini seçtiğiniz takdirde her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3 GB internete sadece 29 TL’ ye sahip olabilirsiniz. Kamululara Özel Akıl Küpü 5GB tarifesinin içeriğinde ise her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 5 GB internet bulunuyor. Size uygun olan tarifeyi seçip doya doya internet, SMS ve dakika kullanmak için geç kalmayın.

Kamu Tarifesinden Kimler Yararlanabilir?

Bu tarifeden faydalanmak için yeni Vodafone müşteri olmanız ve kamu çalışanı olmanız gerekmektedir. Numarasını diğer operatörlerden Vodafone operatörüne taşıyan, Vodafone faturasızdan faturalıya geçen aboneler veya yeni bir hat alarak Vodafone Yeni Akıllı Kamu tarifelerine geçen müşteriler faydanalabilir.

Nasıl Katılırım

Kampanyanın geçerli olduğu tarihler sırasında Vodafone cep Merkezlerine gidip başvuru yapmanız gerekir. Kamu çalışanı olduğunu gösteren bir belge ile başvuru yaparak bu cazip tarifelerden birini kullanabilirsiniz.

Detaylar

Vodafone Akıllı Yeni Kamulu faturalı tarifesine geçtiğiniz takdirde 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir.

12 ay boyunca her fatura döneminde 10 TL’lik bir indirimden faydalanırsınız.
Taahhüt bitmeden bu tarifeyi bırakmak istediğinizde ise cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir.
Bu cayma bedeli her ay size yapılan 10 TL’lik indirimin son fatura döneminize hepsi yansıtılır.
Eğer Vodafone Akıllı Yeni Kamulu tarifelerinden diğerine geçmek isterseniz herhangi bir bedel ödemeden taahhüt bozulmaksızın tarifenizi değiştirebilirsiniz.

Tarifinizdeki kullanım haklarınız bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir