,

Vodafone ADSL Yaz İnternet Kampanyası

Vodafone ADSL evde internet kampanyası ile yaza hoşgeldin diyoruz ve GB’ları cebe indiriyoruz.

Çekim kalitesi ve altyapısı ile Türkiye’de ki mobil ve evden internet kullanıcılarının yoğun bir rağbet gösterdiği dev firma kullanıcılarının bu ilgisini hem kalıcılaştırmak hem de arttırmak amacı ile birbirinden cazip teklifler hazırlıyor ve onların beğenisine sunuyor. Hazırladığı bu fırsatlar toplumun her kesiminden insan uygun olarak hazırlayan firma bu hamlesi ile de birçok abonesinin yüzünü güldürüyor.

Bu kampanyaları hazırlarken kullanıcılarının ihtiyaçlarına, isteklerine, yaş gruplarına ve mesleklerine bakan dev telekomünikasyon şirketi bu hamlesi ile kendine birçok yeni kullanıcı kazandırıyor ve gün geçtikçe daha da yüksek bir büyüme hızına sahip oluyor. Sektörde kendine her geçen gün daha da kalıcılaştıran firma daha uzun bu alanda faaliyet göstereceğini gözler önüne seriyor.

Vodafone ADSL internet paketi

Abonelerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak hazırladığı bilgisayardan internet tarifeleri ile birçok müşterisine yetersiz internet paketleri sorununa tatmin edici bir yanıt veren Vodafone bu kampanyası ile müşterilerini bu cazip teklifi ile yüzünü güldürdü. Sizde gelip bu uygun fiyatlı ve zengin internet içerikli tekliflerden birini seçerek hızlı ve kaliteli bir internet kullanmanın keyfini çıkartın.

Yaz ADSL Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vodafone mağaza veya bayilerini ziyaret edip başvuruda bulunarak, Self Servis üzerinden başvuru formunu doldurup hemen katılım sağlayabilirsiniz. Vodafone bedava internet konusunda da buna değinmiştik, bir göz atın derim.

Nasıl İptal Edilir

Size en yakın Vodafone bayisine giderek, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ya da online olarak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız istenen herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.

İçeriği Nedir?

Bu yaz içerisinde evinizi ADSL alarak, %50 indirimden ve ücretsiz anahtar teslim hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Eko Aile

Bu fırsat ile ilk 3 ay indirimli sonraki aylarda ise 59,9 TL karşılığında sınırsız 50 GB AKN’li internete sahip olursunuz.

Öğrenci

İlk 3 ay indirimli sonrasında ise 79,9 TL ödeyerek sınırsız 24 Mbps hızlı internet satın alabilirsiniz.

Eko Aile Esnek

Bu teklif ile beraber 8 Mbps hızlı 40 GB’ye 49,9 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Eko Aile Duran

Kullanım hakkınız dolduğu zaman duran aşma yapmayan 40 GB’ye  24 aylık sözünüze 52,9 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Detaylar

Taahhüt süreniz bittiği zaman standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Taahhüt süreniz bitmeden ayılmak istediğiniz cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir