,

Vodafone 4.5G Geçiş Kampanyaları 2018

Vodafone 4.5G Geçiş Kampanyaları ile bedava internet kazanmak parmaklarınızın ucunda. 2018 Yılının şu bereketli günlerinde sizde hemen hediyenizi almalı, faturalı yada faturasız farketmeksizin bu uygulamaları yapmalısınız.

Vodafone 4.5G Geçiş Kampanyaları 2018

Vodafone bedava internet ile geçtiğimiz sene 4.5G’ye geçişe özel birçok firma abonelerine bol bol bedava internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırladı. Vodafone’da aynı şekilde abonelerini hem 4.5G kullanmaya cesaretlendirmek hem de abonelerinin 4.5G hızını daha fazla kullanabilmelerine olanak sağlamak amacı ile bir sürü bedava internet kazandıran kampanya hazırladı. Bu fırsatlarına da geçtiğimiz 2017 yılı boyunca devam eden dev GSM firması Vodafone, herkesin takdirini kazanmayı başardı.

Geçtiğimiz sene hem daha hızlı bir internet kullanma deneyimi yaşayan aboneler aynı zamanda bol bol Vodafone bedava internet kazanınca da bu kampanyalardan oldukça mutlu oldular. Bu yılda bu fırsatlarına devam eden telekomünikasyon firmasının yeni 4.5G bedava internet kazandıran kampanyalarını öğrenin ve sizde katılım sağlayın.

Vodafone Hediye 1 GB İnternet Fırsatı

Vodafone’dan 4.5G kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. 1 Nisan tarihine kadar 4.5G ayarlarını açan ve 4.5G uyumlu bir SIM karta sahip olan tüm mobil müşteriler tarifelerine ek 1 GB hediye internet kazanıyorlar. Sizde Vodafone bedava internet kazanmak için hemen 4.5G ayarlarınızı açın ve hattınıza hediyeniz tanımlansın. Herhangi bir sınırlama olmaksızın hattınıza tanımlanan bu hediye internet ile sosyal ağlarda vakit geçirmenin ya da müzik dinlemenin keyfini çıkartmaya başlayın.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Cep telefonunuzun ayarlarından 4.5G’yi aktif hale getirerek ve Vodafone Self Servis üzerinden 4.5G kullanımınızı aktif ederek kolay bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Belirtilen tarihler arasında 4.5G ayarlarını aktif hale getiren tüm mobil hat kullanıcıları bu fırsattan faydalanabilirler. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

2 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında geçerli 1 GB Vodafone internet hattınıza hediye olarak tanımlanır. Kazandığınız bu hediye 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Aksi durumlarda faydalarınız geçersiz kalacaktır.

Kampanya Hakkında Detaylar

Bu fırsattan sadece bir kereye mahsus faydalanmanız mümkündür.
2 Mayıs tarihine kadar harcamadığınız internet kullanım haklarınız silinir ve gelecek aylara devredilmez.
Kazandığınız kullanım haklarınızı 7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Yanımda uygulamasına giriş yaparak anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir