,

Ultra 12 GB Tarifesi – Türk Telekom

Ultra 12 GB Paketi ile Türk Telekom kullanıcıları yaşadı! Bu kadar interneti nerede harcarım diyenler şöyle dursun, bu tüm zamanların en iyilerinden.

Ultra 12 GB Tarifesi – Türk Telekom

Çok fazla sevenlerden misiniz. Yemeği, tatlıyı, konuşmayı, işi, yazışmayı ve internet kullanımı çok sevenlerdenseniz doğru adres neresi diye yola çıktınızsa rotanız Türk Telekom dan geçmeli. Her şeyin fazlasını sevenleri düşünen operatör kısa süreliğine; çok önemli, detayları nefesleri durduracak, 12GB internet kullanım hakkı sağlamaktadır.

Ultra 12 GB tarifesi ile fazlasını isteyenleri düşünmektedir. 12 GB internet sayesinde artık cebinizden işinizi yönetebilecek, bütün banka işlemlerinizi kotanız taşacak mı korkusu taşımadan sağlayabileceksiniz. Hızınız herkes tarafından takdir edilecek. Konuşmak artık vazgeçilmez unsur olmuşken hayatımızda, bunu telefona yansıtmak isteyenlerin yine yanında yer alır şirket. Konuşarak çözebileceğiniz sorularınız yanıtsız kalmayacak 3000 dakika her yöne süreniz ile işleriniz ve hayatınız düzene girecek. Türk Telekom bedava internet yazımızıda kontrol etmeyi unutma, çok üzülürsün.

Diğer Detaylar

Şebeke içi ve sabit telefonlarla istediğiniz özgürlük elinizde olacak. Konuşmadan, yazışmayı tercih edeceksiniz, sınırsız mesaj hakkınız ile yazışmalarınızı yapabileceksiniz. İşleriniz yurt dışından çözümlemeniz gerektiğinde kademeli ses ve data paketleri ile 60 dakika aranma hediyesi sağlayarak çözüm odaklı olmaktadır.

Kullanıcılarını düşünen operatör verdiği imkanların tam tersine, ücrette daha az fiyat sunmaktadır. İmkanlar çok, ücret az. 85 TL olan Ultra 12 GB tarifesi 12 fatura bedelini görmek kaydı ile kullanıcılara yarara dönüşmektedir. Ya da diğer tarifelerden geçip söz vermek istemeyenlere ise 95 TL’ye kullandırmaktadır. Bu içerik ile Prime hizmetlerden yararlanma hakkı sağlanmaktadır.

Diğer tarifelere, faturasızdan faturalıya geçiş, şirket değişikliği veya hat sahipliği ile gelenler için de kullanılmaktadır. Diğer kullanımlara 90 gün geçmemiş ise bu pakete geçebilir ve kullanım sözü vererek 79’TL den yarar sağlama hakkını alabilir.

İnternet kullanımınız çoğalmaktaysa, yetmeyecek kaygısına düşmeden 4 kez 500 MB hakkını 7 TL’den sağlanacaktır. Telefonunuz teknolojinin en iyisi ile üretilmişse, sistem sayesinde en iyisini almanız için çalışılacaktır. 4.5 G hızınız ile interneti kullanabileceksiniz. İstekleriniz bu yönde olmaz ise 4.5 G hızınızı iptal ettirme talebinizde göz ardı edilmemiştir.

Kullanımlarınız diğer ayda tekrarlanarak, baştan sizlere sunulmaktadır.

Nasıl Başvurulur – Geçiş Yapılır?

Bayilerimize uğrayarak, müşteri hizmetlerimizi arayarak veya 5555’e “Ultra 12GB” yazıp kısa mesaj yolladığınızda geçiş işlemlerinizi başlatmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir